Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a tesztnek? Négy...

Hihetek a tesztnek? Négy héttel aktus után Predictor Early negatív.

Figyelt kérdés

ez együttlét utáni héten megjött, de tudom az még nem kizáró ok. Ma reggel, első, tartogatott pisivel negatív. CSak mellette ezerféle terhességi tünetet érzek, a mellem ég és eres, sokat pisilek, a melleim körben is fájnak, érzékeny ha ruha hozzáér, (ffeszülni épp nem , de minden mást) és már a legutóbbi menzesz (ami aktus után jött 1 hétre) óta vannak ezek.


ja, tegnap egy x-epil negatív, tegnapelőtt szintén, de akkor láttam valami szellemcsíkot rajta mintha átlátszana a felszínen valami.....

HIHETEK A TESZTNEK?köszi



2013. jan. 14. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Márcki kellett volna mutatnia!

Nem vagy terhes!

2013. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil teszt olyannyira nem vált be, hogy más tesztek már délutáni vizeletből erős pozitívat mutattak, az x-epil még mindig alig láthatót produkált reggeli vizeletből. Vegyél a biztonság kedvéért egy minőségibb, érzékeny tesztet.
2013. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de pont ez az h vettem másikat a patikában, ez a predictor, bár aztán erről is olvastam sok rosszat, de remélem hihetek neki......
2013. jan. 14. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, várnék még 1-2 napot, és vennék 2 másféle tesztet. Az már tényleg 100 % :-) Amúgy azt mondják hogy ha meg is jön a terhesség ellenére, az másféle (vérzésben, időtartamban esetleg színben) mint az általános menstruáció.
2013. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 imany válasza:
Szerintem a rengeteg teszt helyett ,menj el nőgyógyászhoz..:)
2013. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jan. 15. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!