Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány Facelle tesztre...

Halvány Facelle tesztre Duphaston?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve!13dpon halványat teszteltem, tegnap kellet volna megjönnie, de nem jött. Ma délelőtt, sötét barnásan, nyálkásan, enyhe pirosas vérzés jelentkezett, nem nagy mennyiségben. Nagyon megijedtem, hogy a teszt pozi, és vérzek. Volt itthon Duphaston tabim, és be kaptam egyet délelőtt, majd most nemrég du. án. A vérzés szinte elmúlt. Most valami rosszat csináltam? Mert arra is gondoltam, és ha a teszt csak száradási csíkos, nagyon halovány, de rózsaszínes, és kicsit időn túli.És most a rendes menszimet bekavartam? vagy szerintetek, Duphaston mellet is megjönne rendesen, ha nincs baba? Kérem, nyugtassatok meg !! Szedjem, vagy ne? A hőm nem esett le reggel, itt a görbém.. [link]

2013. ápr. 20. 16:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 2 éve volt egy vetélésem 6 hetesen, a doki irta fel nekem egyszer a gyógyszert, azért van itthon belőle.
2013. ápr. 20. 17:03
 2/12 anonim ***** válasza:

tegyél fel képet a tesztről!


Amúgy én nem szednék be semmit orvosi utasítás nélkül

2013. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok képet feltenni, de egyszer elmentem a dokihoz halvány teszttel, meg se vizsgált, csak a Duphastont írta fel, de nem volt akkor baba, abba hagytam, és meg is jött 5 napra..azért mertem ezt most megcsinálni.. de akkor nem véreztem.
2013. ápr. 20. 17:12
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]

Sikerült, itt a kép !!

2013. ápr. 20. 17:28
 5/12 anonim ***** válasza:

2 eves tablettat vettel be? Ez alapbol nem jo.

Masreszt a duphaston egy nagyon eros hormon, nem jatek.

Haszna meg csak akkor van, ha innentol 12. hetig folyamatosan szeded. Ugyanis amikor megvonod a szervezettol ujabb verzes jelentkezik, mivel egy magasabb szintrol leesik a progeszteron szinted. Ez nem olyan, mint egy fejfajascsillapito, hogy beveszel egy szemet es problema megoldva...

Hetfon menj orvoshoz es mond meg neki azt is, hogy bevetted.

Remelem baba van es nem lesz baj, de ne csinalj ilyeneket sztem!

2013. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En sajnos egy csikot latok csak.
2013. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is csak egy csíkot látok sajnos... Csinálj sztem holnap még egyet, ha az pozi, irány az orvos!
2013. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is csak 1csikot látok, de hátha...

A duphastont tényleg ne szed be csak ugy, doki nélkül (lombikos vagyok, en az utrogestant szedem) Tudom, hogy nehéz a várakozás.

2013. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm lànyok, hát tanultam az esetből...tesztelek tovább, annak függvényében döntök, és megyek dokihoz..amùgy élőben látszik a csikocskám..:)
2013. ápr. 20. 19:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok, hogy erosodjon! ;-)
2013. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!