Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány Facelle tesztre...

Halvány Facelle tesztre Duphaston?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve!13dpon halványat teszteltem, tegnap kellet volna megjönnie, de nem jött. Ma délelőtt, sötét barnásan, nyálkásan, enyhe pirosas vérzés jelentkezett, nem nagy mennyiségben. Nagyon megijedtem, hogy a teszt pozi, és vérzek. Volt itthon Duphaston tabim, és be kaptam egyet délelőtt, majd most nemrég du. án. A vérzés szinte elmúlt. Most valami rosszat csináltam? Mert arra is gondoltam, és ha a teszt csak száradási csíkos, nagyon halovány, de rózsaszínes, és kicsit időn túli.És most a rendes menszimet bekavartam? vagy szerintetek, Duphaston mellet is megjönne rendesen, ha nincs baba? Kérem, nyugtassatok meg !! Szedjem, vagy ne? A hőm nem esett le reggel, itt a görbém.. [link]

2013. ápr. 20. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Többszörös vetélőként tartottam otthon Duphastont, később utrogestant, és ahogy + lett a teszt el kellett kezdenem szedni. Semmi rosszat nem tettél, sőt, ha progeszteron hiány okozta a vetélést, akkor rásegítettél egy kicsit a terhesség megmaradására. Lombikosok a beültetéstől szedik, akkor is, ha még nem derült ki, hogy van-e baba. Ha a hőd nem esik le, vagy még fontosabb, ha erősödik a teszt (gondolom, hogy attól, hogy a fotón nem látszik, ha te látod, akkot ott van) akkor szedd tovább.

És igen, duphaston mellett is megjönne, de lehet, hogy néhány nap csúszással.

2013. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 sumergo ***** válasza:

Szerintem semmi rosszat nem csináltál. Ha ártalmas lenne, nem kellene mindenkinek lombik és inszem mellé progeszteronpótlást alkalmazni. Sok sikert!!


Off: Egy tabletta nem attól lesz rossz, ha már két éves, hanem attól, ha lejár a szavatossági ideje. Vannak tabletták, amik 5 évig felhasználhatók. Azt is érdemes tudni, hogy általában a lejárt szavatosságú tabletták legnagyobb veszélye az, hogy hatástalan/ csökken a hatása. Elvétve lehet káros(ilyet még nem hallottam egyébként). Stabilitásvizsgálatok alkalmával ezeket kötelezően vizsgálják a gyógyszergyárak.

2013. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!