Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írnátok teherbeesés történetek...

Írnátok teherbeesés történeteket aki már végleg feladta de valami csoda folytán sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Van már gyermekem de szeretnénk tesót. Lombik programban vettem részt régebben. A lényeget írom. Két elzáródott petevezetőt diagnosztizáltak nálam és csodák csodájára a évek után másfél éve spontán teherbe estem de sajnos nem tudtunk sokáig örülni mert missed ab lett. Azóta nem sikerül. Nem is értem miért. Pedig minden rendben van elvileg nálam. A petevezetőimet is megnézték és az is rendben van. Mért történt pont velünk ez. Nem értem az egészet. A doki azt mondta, ha nem volt rendellenes vérzésem és nem görcsöltem a műtét után akkor nem záródhatott el megint a petevezetőm. Akkor mire véljem a sikertelenséget. Kérlek írjatok valami biztatót. Köszönöm.
2013. ápr. 22. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez egy siekrtörténet, mert teherbe tudsz esni mégis. Sajnálom, h így végződött. Ha egyszer sikerült, sikerülni fog másodszor is! Lombikbabád van?
2013. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia igen van lombikbabám és utána jött össze simán a terhesség de másfél éve nem sikerül mióta missed ab volt. Már ott tartok, hogy feladom.
2013. ápr. 22. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h szűkült a petevezetőd és amiatt nem sikerül? Lombikkal nem akartok megint próbálkozni?
2013. ápr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!