Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekelne pcos sikerek,...

Érdekelne pcos sikerek, spontán teherbeesés, gyógyszerek néküli "csoda", mintadiéták! Kinek, hogyan sikerült pozitívat tesztelnie és mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nálunk a férjemnek azt mondták csupán 10% az esélye h képes lesz gyereket nemzeni ezért próbáltunk engem alkalmasabbá tenni vitaminokkal és folyamatos orvosi vizsgálattal h ne legyen se gyulladás se semmi olyan ami esetleg gond lehetne...rá fél évre teherbe estem most 29hetes vagyok és már nagyon várjuk a kislányunkat (mivel a kislányokat hordozó spermiumok szívósabbak és tovább is élnek ezért nekünk a jövöben is csak lányunk lehet-orvos mondta) :)nem tudom ilyenre gondoltál e.
2012. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igen ilyesmi választ vártam!:)köszönöm,hogy írtál!

van még remény akkor!

2012. nov. 20. 11:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Képzeld mi az exbérjemmel nagyon sokat próbálkoztunk,kiderült,hogy nem jó a spermaszáma és nagyon lassúak is.Most már külön vagyunk,de neki sikerült gyermeket nemzeni természetes utón.Szóval remény mindig van.Egy másik eset,hogy a barátnőmnek mindig össze-vissza volt meg a menzesze,kiderült,hogy rengeteg cisztája van,ezért kapott fogamzásgátlót,hogy legalább rendes ciklusai legyenek.aztán mondta az orvos neki,hogy ő meddő,és talán pár százalék hogy egyszer teherbe essen.rá fél évre nagyon rosszul lett,hányot stb nem tudta mi ez.Elment orvostól orvosig mind azt mondta,hogy terhes,és akkor már két hónapos volt.3hónapig rendes menzesze volt.Ezért mondom csodák vannak!
2012. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
javitok: exférjemmel :D
2012. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt írtad,hogy sokat próbálkoztatok,és a válás után férjednek sikerült.És neked?

Egyébként minden egyes történetért hálás vagyok!:)

2012. nov. 20. 14:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Pcos vagyok, az első fiam teljesen spontán, a második próbálkozós hónapban jött össze. Nehéz terhesség, koraszülés lett belőle a kezeletlen pco miatt.

Második fiam a hármas kezelés eredménye, bár már letettünk róla, annál jobban örültünk neki. Problémamentes terhesség, szülés 39 hétre.

2012. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de szuper!na az ilyen sztorikat olvasom igazán nagy örömmel!
2012. nov. 20. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Köszi!

Engem is az sajátomhoz hasonló sikertörténetek éltettek, míg össze nem jött a mi kicsi angyalkánk :)

2012. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

6 éve diagnosztizálták nálam a pco-t. Hirtelen híztam 35kg-ot, hullott a hajam, a hormonaim teljesen megkergültek. Majd ez év elejéig sikerült leadni 40kg-t, beállt a ciklusom, a hormonjaim visszaálltak és 4 év próbàlkozás után most itt van végre a Kincsünk a pocakomban. :-)

7+2 km

2012. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Érdekes,hogy 55kg vagyok amióta az eszemet tudom,és az elmúlt 2hónapban híztam 3kilót,mondjuk eszek és nassolok is rendesen.Kíváncsi vagyok milyen hatással lesz rám a diéta,na és persze hogy meddig bírom..
2012. nov. 20. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!