Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tabletta abbahagyása után...

Tabletta abbahagyása után hogy alakult a mensitek? Rendes időbe megjött? Vagy terhes lennék negatív tesztelés ellenére? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
március 20án abbahagytam a tabit. Rá két napra 22-én megjött normálisan. Azóta semmi,de semmi jele. Nagy az étvágyam,meg puffadok is,ingerült vagyok,de nem jött meg,pedig nekem sosem tart a ciklus egy hónapig sem. Csináltam tesztet ma,egyértelmű negatív. A lányommal már a nem várt előtt kimutatta a terhességet,ő most 2 éves. Április 6án voltunk együtt védekezés nélkül,peteérésem nem tudom mikor lehetett. Nem baj ha jönne,csak fura hogy negatív teszt de mensi se jön. A bogyó kavart be?
2013. ápr. 22. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok nőnek akár hónapokba telik mire újra beindul. Adj időt a szervezetednek. Ha nem jön meg 4-6 hónpig men orvoshoz mindneképp. Elötte pontos volt a mensid? Ha negativ ateszt akkor tuti nem baba az oka, henm hogy nem állt még vissza.
2013. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 33. majd 27, aztan 29 napokra jott meg. Ebben a honapban korai peteeresem volt a ciklusom 9. napjan, igy kb 22-23 napra kene megjonnie. Szoval szerintem, nem vagy terhes, csak ido kell hogy helyrerazodjanak a dolgok. Nekem hiaba jon meg viszonylag pontosan, csak minden masodik honapban van peteeresem, mert az egyik petefeszkem lustabb. Ezeket lh-tesztbol es homerozesbol tudom...illetve ha nincs peteeresem, akkor nincs rendes verzesem, csak barnazom.
2013. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!