Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik voltak az első jelek,...

Mik voltak az első jelek, amikor érezted, hogy nem vagy "egyedül"? Minnyi idős babás voltál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 22:14
 1/6 kíváncsicska ***** válasza:
Elmentünk egy hosszú hétvégére a férjemmel és igazából már onnan úgy hívtam fel a barátnőm, hogy tuti terhes vagyok :D 7 hetes voltam mikor doki megállapította.Előjelek nem voltak, megérzés :)
2013. ápr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 petera6 ***** válasza:

Az első jel a pozitív teszt volt (még a nem várt előtt úgy 5 nappal). Azóta sincs hihetetlenül sok jel. Mellfeszüléssel indult, hozzájött az álmosság, majd ez utóbbi elmúlt a 12. hét körül, és lett helyette pocakom illetve mocorgó kislányom odabent. :)


18 hkm

2013. ápr. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a teszt és az ultrahang. Azóta sincs tünetem, illetve csak az álmosság, de az sem olyan vészes.

10 hetes vagyok

2013. ápr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamiért ugy éreztem tesztelek, hogy megjön e holnap, és halvány pozitív lett. Az volt az érdekes, hogy nem voltak olyan erős mensi tüneteim mint szoktak lenni, plusz érzékeny volt a hólyagom. Nem fájt a derekem, csak picit a hasam, és a mellem. És rettenetesen álomkóros voltam/vagyok.
2013. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kimaradt menstruáció előtti napon hánytam egy almától. A számba vettem, és azt éreztem, hogy ilyen undorító ízű dolgot még nem ettem. :))


12 hónapos a lányom.

2013. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én lombikkal estem teherbe, és a beültetés után 3 nap múlva enyhe szurkálgatásokat éreztem a méhem egy bizonyos pontján, ez két napig tartott, utána fejfájásom volt folyamatosan. Mire mentem a vérvételre,(még csak 4 hetes voltam akkor) ami kimutatta, hogy terhes vagyok, már kemény hőhullámaim voltak. A rosszullétek a 5.hét vége felé kezdődtek, nem hánytam, csak olyan volt, mintha egyfolytában gyomor rontásom lett volna...
2013. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!