Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravida, femibion, elevit?...

Gravida, femibion, elevit? Melyiket szedjem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb mind egyforma tartalmilag, árban nem. Én az Elevittől hánytam, így a Gravidát szedem, az bevált.
2013. ápr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A garvida állítalag azért jó mert magyar termék és a agyar ember szükségleteire van kitalálva. Pl az elevitben sokaknak túl sok a vas ami gondot okoz. Ha jól tudom az amerikai és az amerikai nők igényeire van kifejlesztve. Ja és a gravida épp azrt mert magyar olcsobb is. AZtán vannak kismamák akik ezt avgy azt nem birják, pl hánynak tőle vagy van mellékhatásuk, olyankor váltani kell és keresni olyat amitől nincs semmi gondjuk.
2013. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, az Elevit nem tartalmaz jódot, pedig arra nagy szüksége van a magzatnak, s táplálkozás útján nem lehetséges bevinni megfelelő adagot. Utóbbit Czeizel Endre mondta.

Én ezért a Gravidát szedem.

2013. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Gravidáról még annyit, hogy bár sokaknak okoz (nekem is) hányingert, ha evés után veszed be, nincs gond általában. Éhgyomorra nem érdemes.
2013. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ikreket várok, elevitet szedtem 11. hétig, senkinek semmi baja vagy hiánya nincs, most femibiont vettem
2013. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gravidát választottam gyógyszerész ismerős ajánlására és mielőtt belevágtunk volna a családalapításba, előtte már 2 hónappal elkezdtem szedni, állítólag ez is segíti a teherbeesést. Amikor pozitívat teszteltem, elmentem nőgyógyászhoz, és amikor kérdezte mit szedek, meg volt vele elégedve, nem szólt ellene semmit. Egyszer én is hánytam tőle, amikor reggel éhgyomorra szedtem be, azóta kaja után eszem meg, és semmi bajom tőle.
2013. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél Femibiont szedtem! Soha semmi gondot nem okozott, nem nőtt az étvágyam, nem hánytam tőle... Igaz árban borsos, de ha újra babát várnék, megint ezt választanám!
2013. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kezdetektől Femibiont szedtem, most szoptatok, és még mindig szedem! Nekem nagyon bejött, csak az ára nem tetszik :)
2013. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Gravidában rengeteg minden van, és baráti az ára.

[link]

2013. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Roberta77 ***** válasza:

Ajánlok neked egy negyedik fajtát :-)

Calivita New Life

Keress rá a neten. 3 hónapja szedem, semmi mellékhatása sincs

És ugyanazt tartalmazza mint az Elevit vagy a többi...

2013. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!