Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki próbálta már az aviva...

Valaki próbálta már az aviva módszert?

Figyelt kérdés
Sziasztok!!2 év 7 hónap sikertelenség után most vágok bele az aviva tornába.Eddig csak pozitívumot halottam róla..Bízok benne nagyon..Már mindenen túl vagyok..Utolsó remény...Ha valakinek van esetleg tapasztalata nagyon hálás lennék ha írna..Előre is köszönöm..
2013. ápr. 23. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de biztos jót tesz a szervezetnek és javítja a vérkeringést, mert az altestét manapság nem nagyon tornáztatja az átlagember, különösen, ha ülőmunkát végez.

Két csakra is arrafelé található, nyilván nem véletlenül.

2013. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az Arwen tornát csináltam 2 hónapig, teherbe is estem, de volt előtte HSG-m is 2 hónappal. Emiatt nem tudom hogy az Arwen is segített-e. Vagy egyik se, vagy mindkettő.
2013. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nem rég kezdtem az avivát. Én is nagyon bízok benne. Nagyon jókat hallottam olvastam róla. Majd írd meg priviben ha érzel valami változást. Én pont most kezdtem új ciklust igy nagyon kiváncsi vagyok javít-e rajta valamit. Én PCOS vagyok és kezelés ellenére is hosszabbak még a ciklusaim mint kéne)
2013. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

sziasztok....


Nekem 5 hete volt mised ab-om, elvesztettük a babát akire már 1,5 éve vártunk...


Eddig 3-4 alkalommal aviváztam, most szünetet tartok, mert épp menstruálok...

Bízom benne én is nagyon, mert elég hosszú ciklusaim vannak 36-40 naposak...

2013. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Sajnálom a babátokat.:( Ilyen hosszú ciklus mellett vizsgáltak már? Mert a PCOS-ban egy gyakori és ha az nincs kezelve a vetélés kockázata is nagyon magas. Sok nőnek pont igy derül ki az inzulinrezisztencia hogy volt több evtélése.

De persze lehet csak úgyis mint tudjuk nagyon gaakori, minden második, harmadik nőnél előfordul vetélés az élete folyamán, de a hosszú ciklusaid azért utalhatnak hormon problémára.

2013. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja és menzesz alatt is lehet nyugodtan avivázni, már ha nem szenvedsz nagyon alatta.
2013. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!