Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbálta valaki a Suttogóból...

Próbálta valaki a Suttogóból a felvesz letesz módszert? És bevált?

Figyelt kérdés
9hónapos a kisfiam,3hete kezdtem el,minden alkalommal kb 20-30percig tart mire elalszik, addig rakosgatom vissza a kisagyba, míg végül erőtlenül elalszik.Nem sír,de mintha megszokta volna a rakosgatást,mintha már hozzátartozna az alvási rituáléhoz.Valamit biztos rosszul csinálok, csak nem tudom mit.
2012. szept. 18. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Jelen! Nekem nem vált be, ahogy semelyik másik praktika, homeós cucc, semmi. A héten megyünk a Madarász utcai alvás kp-ba emiatt, 21 hónapos a fiam.
2012. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem vált be szintén, kb 2 hét után feladtam. Azóta többnyire ölben alszik el (5 percet ringatom), ha nem alszik ezalatt akkor beteszem, egyet éneklek közben ő csendben pislog míg leragad a szeme. max 10-15 perc és kész is az egész. Nincs hiszti, sírás, hamar pihi van.
2012. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Néhány hónaposan bevált. 9 hónapos koráig el is aludt magától, aztán utána már csak a karomban. Képes volt másfél órát ordítani amikor ismét megpróbáltam a módszert. Feladtam és inkább ülök vele a sötétben 20 percet, minthogy hallgassam a keserves sírását. Most 11 hónapos. Bár nem tudom, hogy ezt is meddig fogja csinálni, mert félek, hogy még 3 évesen is csak így fog tudni elaludni. Ráadásul nappal is kellek neki az elalváshoz.
2012. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Az én kislányom 9 hónapos .1x volt ilyen időszaka: mielőtt mászni tanult,annyira fel volt pörögve,hogy letettem,felült stb.(amúgy letettem ,aludt) Jó 1 hétig szenvedtünk 20-30 perceket,én azt csináltam,hogy párszor visszafektettem,aztán kivettem,megnéztük a szobája falán a matricákat,halkabban beszéltem neki...stb. aztán visszatettem,párszor fektettem,otthagytam kicsit megint fektettem,megint otthagytam,kivettem ,nézegettünk és ez így ment,de bejött mert végül nagyobb sírások nélkül elaludt,amikor elkezdett mászni ,abbahagyta ezt.ztán most 9 hós,ugyanez megy,csak most áll az ágyban...ezt csinálom most is....én a könyvet nem ismerem....remélem segítettem...én most azt gyanítom,hogy el fog indulni azért nem megy az alvás....
2012. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!