Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt vagy mennyi idö...

Mikor volt vagy mennyi idö kel hogy biztossan mutasson a terhességi teszt? és mennyi idö után van az a puffadás és az utánalévö hizás? Csipö megnagyobbodása?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én 3 nap késés után teszteltem,délutáni pisiből,és erős pozi lett!a puffadás már nemvárt előtt kezdődött,és azóta is tart!hát a hízás meg a csipő nagyobbodás meg sztem egyénenként változó,de nem hinném h azok az első hetekben kezdődnének!bár én nem bánnám ha végre elkezdenék hízni,ugyanis 45 kiló vok!


7 hetes km

2009. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 nappal a nemvárt után lett egyértelmű a teszt reggeli vizeletből (mondjuk ez tesztfüggő is). A puffadás az elején jelentkezett, a többi tünet jóval (hónapokkal) később. 14 hónapos baba anyukája
2009. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!