Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan "problemam" van h 2....

Olyan "problemam" van h 2. honapja a mensim megbolondt. Marcius elejen /3,4,6/ voltam egyutt a parommal megszakitasos modszerrel.30 napos ciklusnal kesett 3 napot de "megjott" 2 napig enyhe verzes hol elenk piros hol barna szinu volt. Talan Baba?

Figyelt kérdés
Apr. 17.en 2 napos barnazas volt ,mar elotte egy hettel gorcsolt szurt a hasam es tart mai napig,mar van hanyas emelyges szedulesem kedely valtozas mell feszules es nagy mertekben faradekonysag.Felek tesztelni.Lehet szo terhessegrol?

#szó #terhességről?
2013. ápr. 23. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy meg van bolondulva, legalább is nem olyan értelemben.

Ugyanis azok a kismamák, akik terhesség alatt is menstruálnak, azoknak tény, hogy van vérzésük, de az nem olyan, mint a megszokott. Kevesebb is mennyiségre és rövidebb ideig is tart.

Én mindenképpen csinálnék a helyedben egy tesztet.

Ha nem terhesség, akkor lehet valamilyen hormonprobléma, amivel szintén jó, ha felkeresel egy nőgyógyászt.

2013. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van egy olyan "babas vok" erzesem lehet butasag ,de erzem h a pociban elkezdodott vmi ,jovohet utan van idopontom ngy.-ra lehet addig tesztelek.Koszonom a valaszt :)
2013. ápr. 23. 17:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj, akár már most délután. Már a márciusi vérzésed is gyanús, de az áprilisit én már nem is nevezném mensinek. Könnyen lehet, hogy terhes vagy. Ha jól számolom már 8 hetes lennél.
2013. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez miatt gorcsolhetek egyfolytaban a baboca miatt?Mind a ket oldalon alhasi gorcs,szuras mintha megjonne de mensihez hamar van,majus 15-16 korul jonne...
2013. ápr. 23. 18:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, a görcsölgetés lehet baba miatt. Nő a méh, nyúlnak a szalagok stb. De most az a legfontosabb, hogy csinálj egy tesztet, mert el kellene menned nőgyógyászhoz. Ha pozitív akkor a baba miatt, ha negatív, akkor azért, hogy megnézze miért zavarodott meg a vérzésed.
2013. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jovohet utanra van idopontom a ngy.-ra,tesztelni egy het mulva fogok,bizom benne h nem lesz baj ha varok egy hetet.Ha tenyleg baba akk legalabb poz lesz tutira :) Minden vagyam egy baboca :)
2013. ápr. 23. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értelek! ha minden vágyad egy baba, akkor miért megszakításos módszerrel szeretkeztek?


Vagy valamit félreértettem?

2013. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem minden vagyam,de a volt paromnak nem,o kozben masfele vette utjat...bonyolult,ha baba van egyedul vagok neki ,25 evesen megbirkozom mindennel,maganelet ide-oda jovoheten kiderul mi is van velem .Koszonom a valaszokat! :)
2013. ápr. 24. 14:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Na vegre van eredmeny :-) Babam lesz :-)
2013. máj. 9. 11:12
 10/10 anonim ***** válasza:
gratulálok!
2013. máj. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!