Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. napon enyhe barna pecsétel...

11. napon enyhe barna pecsételésnek sem mondható valami. Mi lehet?

Figyelt kérdés
11 napja ment el bennem a vőlegényem. Nem tudom, hogy sikerült e teherbe esnem vagy sem, de ma enyhe barnás, pecsételésnek sem mondható folyadékom volt. A héten kell megjönnie a havimnak is, ami rendszertelen szokott lenni, de a múlt hónapban pontosan jött igy 28 napos ciklussal a héten kellene. Szerintetek melyik lehet: - terhesség miatt pecsételek vagy a havim fog megjönni?
2012. máj. 10. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Halkan gratulálok!! Szerintem babát vársz. Tesztelj holnap reggel első pisiből. És ird majd meg az eredményt
2012. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hetfőn szerettem volna tesztelni, mert akkor van a 14.nap. Holnap nem is tudnék, mert nem voltam gyógyszertárba és nincs itthon teszt. A párom csütörtökön jön haza. Várjam meg? vagy legyen már neki meglepi?
2012. máj. 10. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amint lehet tesztelj ,s várd meglepivel,ha pozitív lett! :))
2012. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előzőek szerint én minden hónapban terhes vagyok!! még korai bármit is mondani! Ne tesztel, csak ha már 1 hete késik! Becsaphatod magad, ha biológiai terhességed van!! Megértem hogy izgulsz én 5 éve várom a gólyát, átestem ezeken én is, aztán mikor terhes lettem se örülhettem sokáig mert elment! Drukkolok Neked, de ne éld bele magad 12. hétig, mert bármi lehet......
2012. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt enyhe pecsételés. Hétfőn tesztelek.
2012. máj. 11. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Várjuk az eredményt! :))
2012. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem ami sajnos negativ lett, ma délután a menstruációm is megjött.
2012. máj. 17. 01:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nagy kár :(
2012. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!