Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késhet ettol? És terhes...

Késhet ettol? És terhes lehetek ha felvoltam elotte fázva?

Figyelt kérdés
4 napja eggyutt voltunk a barátommal és belém is élvezett. A menstruációmnak holnap kellene megjonnie, de eddig abban voltam, hogy pont 4 napja, de elszámoltam. Ha 5 napja belémélvezett akkor mennyi az esélye, hogy terhes lehetek ? És ha megjon akkor valószínuleg nem vagyok. De már azóta stresszelek. Lehet késhet majd attól is ? ... Elore félek. De folyásom is volt kb. egy hete és az orvosom is azt mondta, hogy a vizeletemben is volt valami. Orvosságot rá nem szedtem. Lehet, hogy a felfázás is kozrejátszhat ? .. Koszonom a válaszokat
2013. ápr. 23. 19:47
 1/4 anonim válasza:
kotton? tabletta? ezek nélkül jön a baba
2013. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan tablettáról van szó. Hanem a felfázásra nem szedtem.
2013. ápr. 23. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
miért nem védekeztek?
2013. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Baba mindig lehet, ha nem védekeztek. Nem feltétlen a petérés napjain, persze akkor a legnagyobb az esély. De a nem védekezés önmagában esély a terhességre!

Én kicsinek mondanám az esélyed, de biztos, hogy nem nulla.

A folyásnak több oka lehet, akár felfázás is. Szerintem legközelebb védekezz, és nem kell aggódnod iilyen egyszerű!:)

Bár nekem még nem volt abortuszom, avagy nem kívánt terhességem, de 100%ig biztos vagyok benne, hogy egy életet meghatározó pont lenne az életedben....csupa rossz élmény...


17+5hkm

2013. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!