Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?

Megnéznétek a hőgörbémet?

Figyelt kérdés

Szerintetek, 20-án megvolt a peteérésem? Ma reggelre miért eshetett ennyire vissza a hőmérsékletem? Lehet, hogy csak próbálkozik a szervezetem?

Az előző hónapban, folyamatos barnázás, sárgatest elégtelenség miatt norcolutot írt fel a nőgyógyász. A gyógyszer beszedését követő 2. napon meg is jött a menzeszem. Voltam endokrinológusnál, aki egy 3. és 21. napi hormon vérvételt javasolt, de addig nem tudok elmenni, amíg nem lesz egy természetes, nem gyógyszer produkálta ciklusom. Szerintetek mit tegyek? Már nagyon szeretnénk a párommal babát.


[link]



2013. ápr. 24. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem még nem volt peteérésed, de csak "tipp", jó lenne megnézni, hogy alakul a hőd holnap és utána is!
2013. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem lehet most van pé ugy hogy én ma a helyetekben együtt lennék!ha holnap fel emelkedik ahőd és ugy is marad a napokban akor ma volt meg a pé :)
2013. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi a válaszokat. :) Egy ideje sajna benne vagyok már ebben a témában. :( Az érdekelne inkább, hogy mi miatt eshetett le ennyi tized fokot a hőmérsékletem, egyik napról a másikra. Nekem ilyen még soha nem volt.
2013. ápr. 24. 09:31
 4/9 anonim ***** válasza:
a 2. válaszoló vagyok! peteérés előtt általában esik a hő pár tizedet!!
2013. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mai hőd milyen lett, kérdező??
2013. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nem tudom mi lehet, úgy látszik megint csak kínlódni fog a szervezetem. :(

Azóta ilyen a görbém:

[link]

Ha ebben a hónapban sem jön meg, nem tudom mikor tudok végre elmenni erre a vérvizsgálatra. :( El vagyok nagyon keseredve, mert nagyon halad az idő......

2013. ápr. 26. 09:32
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehetett pé.-ed a 19. napon
2013. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezt miből gondolod? Mitől lehetett ez a hatalmas hőingadozás, peteérés után emelkedik a hőmérséklet és fent is kellene neki a menzesz napjáig maradni és csak aznap leesni, vagy jobb esetben ha sikerül a teherbeesés akkor tovább emelkedni, vagy csak fent maradni. Nem jól tudom? Nálam viszont az alaphő alá zuhant egy elég magas érték után a hőmérsékletem. Tanácstalan vagyok, de majd kiderül....remélem :)
2013. ápr. 26. 11:49
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem valami biztatóan alakulok....:(

[link]

2013. ápr. 29. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!