Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?...

Megnéznétek a hőgörbémet? Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
szívesen megnézném :)
2012. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
itt a hőgörbém [link]
2012. ápr. 5. 08:20
 3/9 anonim ***** válasza:

egyértelműen látható, hogy emelkedett a hőd. ez már jó jel!

most kivételesen lett ilyen hosszú a ciklusod? mert látom, az előző rövidebb volt. ebből még bármi lehet! bennem is hasonló kérdések merültek fel: [link]

2012. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
most csináltam másodszor és ez szebben néz ki mint az előző.a ciklusaim rendszertelenek az utobi 3honapba 28 napra jött meg máskor a 35 40nap körül mozgott.tesztet még nem mertem csinálni mert félek h.megint csalodnék.a hasam enyhén görcsölget denem anyira mint mikor megszokott jönni meg mielőtt megjöne már 1-2nappal anyira fáj h.alig birok fent lenni,de most ijen nincs.akkor te sem vagy könyebb hejzetbe.szedsz vaami vitaminokat?én megprobáltam a palástfüvet meg folsvat szedek hátha segit már ez a 4ik honap h.probálkozunk :(
2012. ápr. 5. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:
ne izgulj, még csak a 4. hónap!! nekünk már 1,5 éve nem jön!!! majd 1 év után kezdj el izgulni, addig fölösleges, csak ártasz vele!!
2012. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe csak tesztelnék már egyet!:)

Szépen látszik az ovud,és hogy azóta is fent van a hőd!

Ez simán lehet baba!

Drukkolok és majd írd meg hogy mi lett a teszt eredménye!:)

2012. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eléggé tesztért kiáltó görbe :)) Drukk!
2012. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1,5év az tényleg hosszú idő.szoritok h.+teszted legyen:).köszi a bisztatásokat egy kicsit megkönyebültem azthiszem ha nem jön meg ma/holnap akkor tesztelek a hétvégén.nagyon szeretnék 2csikot látni a teszten.majd irok h.mi lett az eredmény.szép napot mindanyiotoknak :)
2012. ápr. 5. 11:09
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok!sajnos tegnap este megjött"nyuszi hozta".nemszámitottam rá.reménykedtem h.nem fog megjöni mert szebb volt a görbém a multkorihoz képest meg 16napig fenn volt a hőm.na de sebaj jön a következő honap bár remélem nem lesz ijen hosszú a ciklusom.üdv.nektek :)
2012. ápr. 9. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!