Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek, aki nyárra...

Van köztetek, aki nyárra tervezi a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Hányadik babát tervezitek?

Mi augusztusban szeretnénk a harmadik babát a pocakba tenni.... :)



2013. ápr. 24. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia.. mi igen..májusba, júniusba szeretnénk próbálkozni, de jó lenne ha nyár végéig összejönne..1 babuci lenne :)
2013. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Addigra rendbe jön az egészségem várhatóan. Júliusban kell ismételt rákszűrésre mennem, augusztusra lesz meg az eredmény... Ha minden jól megy, utána lehet tovább próbálkozni. 2. baba lenne.
2013. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Július körülre tervezzük a harmadikat összehozni, én már nagyon várom :)
2013. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mi is júniusban próbálkozunk !!!
2013. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán mondhatni hogy mi is próbálkozunk, szeretnénk minél előbb kisbabát. most már a Párom is benne van azt hiszem. Bár 6 hete volt egy méhszáj plasztikám ,ami tökéletesen sikerült. minden eredmény jó lett, júniusban kell kontroll vizsgálatra mennem, remélem nem csinálunk rosszat ha a vizsgálat előtt már élesben védekezés nélkül vagyunk együtt.igaz az orvos 4 hét várakozást mondott.
2013. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ma vetettem le a spirálom és júniustól kezdjük a próbálkozást de szívem szerint szeptemberben szeretnék babas lenni mert májusi babát szeretnék. Nem merek 1 hónapot adni neki így júniusban kezdjük a próbálkozást. 3. Baba lenne az első 2 elsőre összejött.
2013. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves5-ös válaszoló,Te hogy vetted rá a párodat,a gyerek témára,nekem valahogy nem megy,már lassan 1 éve szeretnék gyereket tőle,de ő nem akar semmi esetre sem,soha!!! (ezt ő jelentette ki így). Már vittem baba boltba,kis cipőket nézegettünk,akkor azt mondta jaj de kis aranyos,mikor kijöttünk a boltból,pedig már egyből mondta,de jó hogy neki nem lesz soha gyereke,meg is bolondulna tőle,nem tudom hogy mit csináljak vele,mert szeretem,de már nagyon akarok egy kis babát. esetleg tudsz valami tippet adni nekem nagyon meg köszönném,vagy valaki már teljesen kétségbe vagyok esve!!! Előre is köszönöm Anna
2013. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves Anna! Nálunk ugyanez volt a helyzet, csak az én párom szeretett volna kisbabát, viszont nem a közeljövőben!Nekem is nagyon fájt, hiszen 2 éve már szerettem volna...nem tudtam őt rábírni, aztán hagytam a témát azt mondtam várjunk mert én inkább karierrt építenék,most pedig már ő szeretne..szóval májustól rajta leszünk :) szerintem ülj le vele és beszéljétek meg normálisan...ha tényleg ugy gondolja nem szeretne soha, kerdezd meg, hogy miért,lehet csak valami lelki probléma miatt..viszont ha nem változtat a véleményén én a helyedben nem várnék rá, ha te ennyire szeretnél,mert lehet később megbánod, hogy nincs gyermeked!
2013. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszodat!

Az a baj,hogy nagyon szeretem még mindig,és bele betegednék,ha el kéne hagynom,de a gyerek téma is nagyon fontos a számomra!!!Talán egyszer bele menne,de rá erőltetni nem akarom,nem akarok egy átsírt éjszaka után egyedül maradni,egy újszülött gyerekkel.Engem is egyedül nevelt fel,Édesanyám,igaz hogy mindenem meg volt,de egyet sohasem lehet pótolni az apai szeretetet. A páromnak az az elképzelése a gyerekről,hogy folyamatosan kis üvöltő lény,vagy nem is tudom,de azt mondta nem akar,mert tuti ki idegelné,na most az ember mit tud erre mondani...semmit. Nagyon nehéz várni,borzasztó. Megszakításos módszert alkalmazzuk,és a múlt hónapban nagyon furcsa volt a mensim,két napig tartott,és csak párcsepp volt,na hát ne is mondjam mennyi tesztet csináltam,két különböző dokinál voltam,kerestem magamon a jeleket. A legelső tesztem egy Predictor volt,ami utóbb kiderült nagyon sok álpozitív eredményt ad,na hát én be is dőltem neki,mikor meg mutattam a Kedvesemnek...hát enyhén kiborult,hogy most mi lesz,hogy lesz,el kell vetetni ezt volt a legszörnyűbb hallanni,aztán csináltam a többi tesztet,mind nega volt,és hirtelen ő is meg nyugodott,mikor az orvok is azt mondták,hogy nem vagyok terhes,úgy hogy nem tudom mit csináljak,vele,de ha meg éri még ha nagyon nehéz is akkor várok. De ki tudja mit hoz a jövő,akar-e majd később vagy nem,ez a legrosszabb dolog.

még egyszer köszönöm a válaszodat ,Nektek pedig nagyon drukkolok hogy gyorsan össze jöjjön a babóca :)

Anna

2013. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Itt a nyár, itt a június! Ki hogy áll a babagyártással? Mi kb 1,5 hónap múlva tervezzük levetetni a spirált, 3. baba lenne! :)
2013. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!