Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedett köztetek valaki...

Szedett köztetek valaki norprolac vagy bromocriptin nevű gyógyszert? Lehet tőle fogyni? Mik a tapasztalatok teherbeesést illetően?

Figyelt kérdés
Magas a prolaktin szintem, és e maitt nagyon meghiztam. Babát szeretnénk de az orvos szerint le kell fogyni legalább 20 kilót (most vagyok 100) eredetileg 60 voltam a kislányom születése után. PCO-m is van, de attól simán teherbe estem annak idején. Most nem sikerül sajnos.
2010. máj. 24. 11:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze a magas prolaktin miatt nem tudok teherbe esni elsősorban, nem a hizástól. De a kettő szorosan összefügg sajnos..
2010. máj. 24. 11:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem Bromocriptint két hétig, de tejapasztásra.Súlyváltozást nem tapasztaltam.
2010. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem Bromocriptint, mert nekem is nagyon magas volt a proaklin szintem, no és nem is volt így ciklusom. Tavaly márciusban sikerült beállítani végre a harmadik orvosnak, rá egy évre vagyis ez év márciusában pedig megszületett a pici lányom:).
2010. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!