Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtermékenyülés után kb...

Megtermékenyülés után kb mennyi idő múlva jelentkeznek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A beágyazódás pillanatától kezdve jelentkezHETnek.


Tehát egy héten belül - amennyiben tudod, hogy most volt a megtermékenyülés. (Bár ezt max. a meddőségi intézetek laboránsai tudják pontosan. Te nem biztos. És nem is biztos, hogy meddőségi ügy miatt kérdezed.)

2009. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem meddőség miatt kérdeztem.

Csak éjjel együtt voltam a párommal és kiváncsi vagyok

mikor kezdődnek a tünetek ha esetleg megtörtént a csoda.

2009. szept. 26. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

szia! elméletileg ha nagyon érzékeny vagy akkor is akkor kezded el mielőtt megjönne a mensi, mert kb akkorra ágyazódik be. előtte nincsenek tünetek, max ha magadba képzeled... ezt csak azé írom, mert sajnos én már jártam így. nagyon-nagyon szerettem volna és már sex után 3 nappal hánytam, szédültem, aludtam volna éjjel nappal. késett is egy hetet, de nem lett pozi tesztem. aztán persze megjött. elmentem dokihoz és közölte, hogy pscihésen magamba magyaráztam, hogy babát várok, ezért voltak a tünetek.

azóta is szeretnék babát, de mindig mondom magamnak, hogy nem szabad beleélnem magam... csak rossz a várakozás, ugyh megértelek

de próbáld elterelni a figyelmedet amíg nem kéne megjönnie, utána figyeld a tested!!

sok-sok szerencsét!!!

2009. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt mensi környékén, pontosan 2 nappal előtte kezdődtek, mellfájás és mindjárt megjön érzés.
2009. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

Főleg a másodikat.

2009. szept. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!