Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Se mensi, se pozitiv teszt....

Se mensi, se pozitiv teszt. Most mi van akkor?

Figyelt kérdés
42. napnál járok.Ciklusaim 29-30 naposak Peteérés körül(ciklus.hu) voltunk együtt megszakításossal(tudom, nem kell a szöveg...),mert még nem akarok babát(kilátástalan lett a helyzetünk sajnos). Már 4x teszteltem, a legutolsót most kedden. Mindegyik egyértelműen negatív, viszont görcsölget enyhén, de állandóan a hasam. Más tünetem nincs. Jövőhét keddre kaptam csak időpontot az orvoshoz.Valaki ötlet. Már nagyon ráizgultam a dologra. Nagyon nem jönne jól most a pici a beteg nagy mellé.
2013. ápr. 25. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy babás lettél, ha a tesztek negatívak. Valami bezavarhatott a mensidbe.

Nekem mindig napra pontosan jön meg a mensim (28 napra) és most volt először életemben, hogy kimaradt 1 hónap.


Lehet, nálad is ez van. nyugi!!!!

2013. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem b@szogatás, de megszakítással is lehet baba, ha a helyzet most gáz nálatok, ne adj esélyt a teherbe esésre inkább!

ha a teszt negatív, kétlem, hogy terhes lennél

2013. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipoben jarok az en ciklusaim m9stanaban 27naposak,az utolso mensim 25ra jott,de ebben a honapban semmi,most mar nem is szamolom hanyadik napon tartok kb.45 lehet,en voltam dokinal o aut mondta ,hogy 5mm-es a nyalkahartyam(ez 3hete volt) es van egy 10mm -es tuszom,na de azota se jott meg,tegnap enyhe hanyingerem vokt,bar en ezt a nagy melegnek tudtam be,mivel a tesztjeim nekem is negativok!

Na mi lehet Velunk,kedves "Sorstars"?;-)

2013. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hasonló szituban vagyok én is. Már egy hete megkellett volna jönnie, helyette rózsaszínes folyásom van és nagyon görcsölök. Már két tesztet is ellőttem, de sajna negatív. Lassan orvoshoz fogok menni, ha nem változik a dolog.
2013. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen sokunknak kimarad, kesik az valami valtozast jelenthet. Felborult a termeszet,es magaval rant minket is. Nagyon remelem csak a frontok jatszanak velunk,mindenkinek kivanok babat aki szeretne, en inkabb kihagynam. Koszonom a valaszokat.
2013. ápr. 25. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Valakinel vmi valtozas?

Nekem most mar a cicijeim is erzekenyek es olyan furcsan belenyilal az alhasamba neha-neha,de fogalmam sincs mi van Velem,meg nem jott,de a teszt meg mindig neg.ma vagyok a 46.napon!

2013. ápr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csucsucsibe válasza:
Sziasztok!én is így vagyok!április 3.-án volt egy napig barnázásom,márc. 30.-án kellet volna megjönnie...,azóta semmi...!cicifeszülés,alhasi görcsök illetve 3napja alhasi szúrkálásom van.doki nem lát semmit...tesztek negatívak!!ma kéne megjönnie vagy legkésőbb 1-én.hétfőn vérvétel béta Hcg-re.kíváncsi vagyok!!! Kedden meg megint doki!
2013. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok,na nekem így a 46-47napon ma megjott,vagy legalabbis elkezdtem verezgetni,ami most csak azert rossz,mert igy fogalmam sincs,hogy majd most hany napra fog megjonni ujra,ill,mikor lesz ovum?!

Nalatok vmi valrozas?

2013. ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálam még mindig semmi. Enyhe állandó görcsök megvannak. Péntek reggeli teszt is neg. Kedden van időpontom orvoshoz. Cicijeim nem érzékenyek. Hanyatt fekve alhas megnyomása olyan fájdalmas mintha tele lenne a hólyagom. Fura. Amúgy 45. napnál tartok.
2013. ápr. 28. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!