Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az hogy allitolag...

Hogy lehet az hogy allitolag nincs al pozitiv teszt, de megis annyian panaszkodnak az early predactor tesztre hogy all pozitiv? Es baba meg nincs

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A legrosszabb tesztjeik nekik vannak,ovu tesztje is olyan mintha nem is működne még a kontroll csík se jelent meg :((( nem értem egyáltalán miért engedik forgalmazni...????
2013. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egy szar teszt! Nem álpozit mutat, hanem rosszul működik!


Engem is vert át!

2013. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudok erről véleményt mondani, hiszen engem sosem vert át teszt! 6 évig folyamatosan teszteltem kb. 3-2 havonta, menstruációm rendszertelensége miatt!

Nos, ha terhes vagy kimutatja. ÁLPOZITÍV TUTI NINCS:) maximum a száradási csík, avagy elmegy a baba sajnos, amit termézsetesen pozitívnak is mutat a teszt! De olvass utána, hogy a terhességek hány %-a végződik vetéléssel ( itt nem arra gondolok, hogy egy szívhanggal rendelkező magzat vetélésére, hanem arra amikor még szinte mi sem tudunk róla, mensis napok közelében.).

Biztos előfordul olyan, hogy negatívat mutat terhesség esetén, talán mert korán teszteltél. De ha pozitív egyértelműen, nem kell fény felé tartani akkor az pozitív. Gondolj bele, akik ilyen véleménnyel vannak ezekről a tesztekről, hogy álpozitívat mutat....hány tesztet csinálhattak?:) mensis napok előtt, rögtön az nap, lehet tényleg volt baba...de sajnos életképtelen:(

Tehát ha a mensid nem jön meg 2-3 napig és pozitívat teszteltél, kismama vagy!


Nekem a babócám nem várt utáni 6.napon lett erős pozi ami még a controllnál is erősebb volt:)

Drukkolok meked!

17hkm

2013. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!