Negativ ovuteszt?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az ovutesztet a ciklusom 11. napján, ma tartok a 15.napon és totál negatívak a tesztek! Egyébként percre pontos 28 napos ciklusaim vannak. az az érdekes, hogy 3 napja viszont folyamatosan olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, ami úgy tudom a peteérés jele. A tesztek mégis negatívak.. Most akkor mi van? Sokáig szedtem fogamzásgátlót, 4 hónapja hagytam abba, lehet hogy nincs is peteérésem? De akkor mi ez a 3 napja tartó petefészek/hasfájás (na nem durván fáj, csak úgy, érzem :P) Volt már vki hasonló cipőben? esetleg a teszt rossz?

2013. ápr. 25. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem folytasd a tesztelést, olyan is van sajna, hogy 1-1 hónap kimarad peteérés nélkül
2013. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

oké, gondolom folytassam, míg meg nem jön. az lehet h ilyen szabályos ciklusnál is máskor van pé? és akkor is vannak ilyen pici fájdalmak?

azt elfelejtettem írni, hogy ez az első hónap hogy tesztelek!

2013. ápr. 25. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos olyan is van,hogy 28 napos szabályos cilusnál nincs pé!

Szerintem is folytasd és ha negatív, akkor vagy hőmérőzz végig egy hónapot, vagy menj uh-ra!

2013. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy máskor van pé., az is, hogy ebben a hónapban nem volt, bármi lehet
2013. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jövő héten úgyis mennék rákszűrésre, hüvelyi ultrahangon meg tudják nézni, ugye hogy mi a helyzet? gondolom így már nem gáz, ha nem középidőben megyek:/
2013. ápr. 25. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!