Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan szedése miatt...

Utrogestan szedése miatt elmúlhat a mellfájás?

Figyelt kérdés
Minden hónapban kicsivel peteérés után már érzékenyek szoktak lenni a melleim.Ebben a hónapban kaptam clostit,tüszőrepesztő szurit és szednem kell az utrot is.Két vetélésen vagyok már sajnos túl,mindkét terhesséhnél a mellem volt a "legnagyobb" jele.Most pedig semmi,pedig már csak 1 hét van a nem vártig.Ugye ettől még lehet,hogy ott van az a babóca?

2013. ápr. 26. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne ess kétségbe. Nekem egy vetélésem volt és semmi jele nem utalt rá, hogy elfogok vetélni. Az első babámnál (aki aztán elment) a terhesség összes tünetét produkáltam, hányinger, hidegrázás, derék és mell fájdalom, alhasi görcsök, szurkálás, szédülés, kaja kívánás és kaja undor stb. stb. Aztán a második babámnál (most 11 hetes pocakban) semmi extrát nem éreztem, 6-8 héten fáradt voltam, 7-11 hét között néha néha hányinger. De soha nem hánytam, és semmi egyéb tünetem nincs azóta sem, pedig a baba teljesen jól van.
2013. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
jaaa és az első babát már a nemvárt előtt tudtam, hogy ott van, mert már akkor rosszul voltam. A második babámmal semmit nem éreztem a nem várt napján, még azt sem hogy meg fog jönni, egyszerűen semmit. Meg is voltam győződve róla, hogy megint nem jött össze.
2013. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valahogyan töröltem véletlenül a kérdést a listámról,így ma újra kiírtam.De most találtam rá,hogy megvan ez is :-)Köszönöm a megnyugtató válaszodat.Nagyon bízom benne,hogy ez a hónap sikeres lesz.Nagyon szeretném,de úgy izgulok és aggódok,pedig tudom nem szabadna.

Neked nagyon,szívből gratulálok és örömökben gazdag babázást kívánok.

2013. ápr. 27. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2*2 Utrót hüvelygolyót használok, és nekem ciklusról ciklusra egyre jobban fájnak a melleim. Én arra gondoltam, hogy a progi miatt :-)

Mi újság veled?

2013. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!