Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy beteg?

Terhes vagyok vagy beteg?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ma vagyok a 16.napon,hogy késik. Tegnap este azt hittem megjött,de csak egy kis rózsaszín foltom volt.Fáj a hasam,ritkán hányingerem van és sűrűn pisilek.Egy tesztet csináltam, az negatív lett.Ez volt a 8.késés napon.Sokszor ingerültebb vagyok.Remélem nem valami betegség. Szerintetek? Pénteken tudok csak dokihoz menni.Csak kiváncsi vagyok volt-e valaki ilyen helyzetben vagy esetleg van.
2013. ápr. 28. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mivel a teszt negatyv lett és mo9st volt rózsaszín folt szeritnem inkább más áll a háttérben. Hormonális megingás, vagy ciszta vagy semmi, csak úgy kimaradt egy. Én azért többet etszteltem volna. Ha péntekig nem jön meg tesztelj megint mielött mégsz az rovoshoz. Lehetett akár késöbb is a teherbeesés egy késöbbi ovu-ból és akkor még nem mutatta ki épp a teszt. Még egy fontos kérdés hogy védekeztetek-e? Mennyi az esély a babára?
2013. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 kácéka válasza:
Szia Én úgy tudom a teszt ha negatívat mutat az lehet tévedés de pozitívan soha nem téved, szerintem csinálj új tesztet. De a legbiztosabb az amit az orvos mond.
2013. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem nagyon védekezünk.A megszakìtásos módszert használjuk.Másfél éve abbahagytam a fogamzásgátlót,mert szeretném,ha kiürülne teljesen a szervezetemből,mire babás leszek.Nem most tervezzük,de az se baj,ha most jön.
2013. ápr. 28. 11:25
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj még egy tesztet lehet,hogy később fogant a baba azért nem mutatta ki amikor csináltad.
2013. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azóta csináltam volna még egy vagy két tesztet, de hát mi így nem tudjuk megmondani, majd kideríti az orvos, hogy mi van..
2013. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy mindenképp meg akartam várni még ezt a hetet a teszttel.Persze,tudom,hogy nem tudjátok így megmondani,csak valakivel vagy valakikkel szerettem volna megbeszélni,véleményt kérni,mert nem akarom az ismerőseimet a témára állítani.Meg...gondoltam hátha valakivel történt vagy történik ilyen...péntekig meg még megesz a fene:)
2013. ápr. 28. 12:11
 7/20 anonim ***** válasza:
Először csinálj tesztet szerintem. Utána ha pozitív, menj orvoshoz 1-2 hét múlva. Ha negatív a teszt én várnék még az orvoshoz menéssel, attól hogy késik nem kell rögtön orvoshoz rohanni.
2013. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
eredetileg rákszűrésre kellene már mennem.2hónapja halogatom,most akkor legalább ez is kiderül,ha addig nem jön meg.
2013. ápr. 28. 12:24
 9/20 anonim ***** válasza:
Azért írtam a tesztet, mert ha esetleg mégis terhes vagy, akkor egy késői peteérésből lehetsz. A doki még nem biztos hogy bármit látna, viszont a teszt kimutatná már biztosan. Ezért írtam azt amit.
2013. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Èrtem és köszönöm.Reggel csinálok egy tesztet mindenképp.
2013. ápr. 28. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!