Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta tompa fájdalmat,...

Napok óta tompa fájdalmat, feszülést érzek az alhasamban. Mitől lehet ez? Lehet terhes vagyok? Jövő héten kellene megjönnie. De soha nem fájt a hasam mielőtt beteg szoktam lenni, és alatta sem nagyon.

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyenlőre terhes biztos nem vagy!Ha jövőhéten kell megjönnie akkor még csak nem rég volt peteérésed tehát a baba még jóformán be sem ágyazódott!Így mint ez,terhestünet kizárható!

Lehet épp az ovu miatt fáj vagy csak valami más miatt!Az ember szervezete változik!Én pár hónapja olyan dolgokat veszek észre nem csak ebben a kategóriában ami ezelőtt sosem volt!

Várd meg a mensid napját és ha nem jön meg max ellősz egy tesztet!

2012. máj. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!