Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal ovu után eshetek...

3 nappal ovu után eshetek teherbe?

Figyelt kérdés

5 hete volt sajnos mised ab-om, 7. héten elhalt a terhesség.

Múlt szombat este volt ovum, + lett a 10-es erősségű lh teszt, volt nyák...minden.

Hétfőn este voltam 4 hetes control-on a nődokimnál és azt mondta élhetünk újra nemi életet...

Kedden este együtt voltunk a párommal...Ma reggel kíváncsiságból mértem ébredési hőt: 37,1 C lett.

Régebben mikor mértem max. 36,8 C volt, de babásan 37,2 C-t mértem március elején...


Van valakinek ilyen tapasztalata? Vélemény...??? Elméletileg jövő hét végén kellene majd megjönnie, mert 36-38 napos ciklusaim voltam a baba előtt...


2013. ápr. 28. 12:42
1 2
 1/19 Roberta77 ***** válasza:

Szia! Én imárcius végén vetéltem el.

Azt vártam,hogy végre meg jöjjön, helyette múlt hét szombat erős pozi ovutesztet produkaltam épp akko,amikor te is.

Szombat óta mértem hőt is, 37.... Minden nap.

Szerintem a keddi együttlét már későn volt.

Jövő hétvégére várom én is a mensit, hogy májustól ujra élesben próbálkozzunk.

2013. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szia Roberta...


Sajnálom ami veletek is történt! :(


Épp nemrég futottam össze a védőnőnkkel a játszótéren, mert nekünk már van egy majd 5 éves nagyfiunk...

Na, ott dumcsiztunk és kérdezte h vagyok...és mondtam neki is...hogy mit gondol erről...


Azt mondta, h simán jó lehet a kedd esti együttlét, MERT a + lh teszt azt jelenti, hogy 36 órán belül bármikor lehet az ovu...és a szakirodalom is azt írja, h ovu előtt 3 nappal + ovukor + ovu után 3 nappal is még termékeny vagy...szóval....szerinte nem elképzelhetetlen...


Hát majd meglátjuk!


Neked mekkora volt a babád? Remélem nem baj, ha kérdezlek róla...? Ha igen...semmi gond...és elnézést kérek!


Már Ti is próbálkozhattok újra???

2013. ápr. 28. 17:25
 3/19 Roberta77 ***** válasza:

Lehet, hogy sikeres lesz a keddi :-)))))

Szorítok neked.

Március 24-én történt kb 5 hetes volt.

Az orvos fél évet javasolt.

Én sokallom..

Nem szomorkodok már, túl tettem magam. 2hét volt rossz, azóta forumozgatok, itt is irogatok, sokat segített a másokkal való beszélgetés

2013. ápr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Kicsit sorszerű kettőnk történet :) nálunk márc. 25.-én derült ki, h már nem él a piciként 1 hete...6+3-nál nem fejlődött tovább...


Nekünk azt mondta a dokim, h 4 hétig ne éljünk házas életet és mikor 22.-én control-on voltam és rákérdeztem, h mikortól lehetne próbálkozni, azt mondta tegnaptól!


Háááát, köszi :) Túl szép lenne, ha most elsőre összejönne ismét...de nemsokára kiderül...


Ti mióta próbálkoztok? Amúgy én is fórumozok...a facebook-on csináltunk kb. 15 csajjal egy külön csoportot, őket a ciklus.hu-n ismertem meg és sokan vannal akik pár pár hét múlva szülnek, vannak akik még várnak rá, mint pl. én is...De van itt olyan aki 4,5 évet várt a csodára...van aki kevesebbet, de nagyon összetartó társaság lettünk...


Ha van kedved csatlakozni csak szólj :)


Te nem avivázol? én most kezdtem el...

2013. ápr. 28. 18:13
 5/19 Roberta77 ***** válasza:

Ciklus.hun ott vagyok ;-)

Minden orvos mást mond..

Akkor mi együtt "haladunk" vetélés, peteérés rá4 hétre

Aztán szombat vagy megjön vagy nem :-)))

November óta próbálkozunk és nekem az első baba lesz.

2013. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Roberta77 ***** válasza:
Nem avivazok de már Olvastam róla
2013. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon együtt haladunk :)


Én is amiatt kezdtem el az avivát, mert az 1ik csajszi 4,5 éve várt a babára és 2 hónap avivázás után, túl már 3 inszemen spontán babás lett...ma tölti a 16. hetet...


Nekem sajnos pm alulműködésem, pco-m és IR-em is van, szóval nagyon összetett és tavaly február óta próbálkozunk...


Háááát, kíváncsi leszek megjön-e nekünk? :)


De ha meg is jön, úgy kell felfogni, hogy a 37 c körüli hő azt jelzi, hogy legalább már az első hónapban volt pé-nk és ez is nagyon jó, mert sok embertől hallottam, h hónapok kellettek mire beállt újra!

2013. ápr. 28. 18:43
 8/19 Roberta77 ***** válasza:

Igen,így van, már annak is örülök hogy van Pé.

Én nem voltam vérvételen... Pedig biztos van valami bibi nálam is..

Késői Pé. Hosszú ciklus...

2013. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

akkor pedig lehet érdemes lenne, mert nekem is a vérvétel és az uh derített ki mindent...és ha a pm és az IR nincs kezelve, akkor sajnos újra vetélés lehet a vége :(


Én már mindegyikre szedek gyógyszert...talán majd rövidül a ciklus tőle...de 3-4 hetente vérvétel van, controlálni kell...

2013. ápr. 28. 19:08
 10/19 Roberta77 ***** válasza:

Jó reggelt! Ma reggeli hőm 37.3 :-O

te hogy vagy?

2013. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!