Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fog. Gátló abbahagyása után...

Fog. Gátló abbahagyása után mikortól érdemes már teherbe esni? Mennyit ajánlott várni a fogi után?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hónapot érdemes várni.
2013. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenki és minden doki mást mond. Van aki szerint ajánlott várni 3 hónapot, van aki szerint azonnal mehet, van aki szerint rögtön utána nagyobb az esély, van aki szerint várni kell, míg kiürül a szervezet. Na most légy okos :(

/nekünk ajánlott 3 hónapot a dokim,kivártuk, azóta eltelik lassan két év :( /

2013. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogjatok hozzá azonnal. Ha sikerül akkor már nincs benned gyógyszer. Nehogy úgy járj mint én. 7 évig szedtem,decemberben abba hagytam minden hónapban pecsételek menzesz előtt napokkal és nem maradok terhes hónapok óta. Tudom,hogy az öt hónap nudli de a pecsételés nem normális és valószínű a hormonjaim oda vannak a sok éves gyógyszer miatt.
2013. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 8 évig szedtem. Megkérdeztem a dokit, (főorvos), ő azt mondta, nem kell várni, mert épp azért kell naponta szedni, mert gyorsan ürül.


Mi 1 hónapot vártunk, a 2.-ban összejött a baba.

2013. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan "jöhet a mehet" :). Azt hiszem talán a diane olyan fajta csak,a mi után szünetet kell tartani.

De alapvetően egy fogamzásgátló sem károsítja a petesejteket, ezért ha sikerül nincs semmi gáz.

Ha mégsem ürül ki egyből teljesen, akkor meg majd kövi hónapban összejön. Nincs veszteni valód.... sztem.

2013. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!