Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue fél pozitív? Hibás...

Clearblue fél pozitív? Hibás a teszt?

Figyelt kérdés

A felső részen látszik a függőleges vonal, de lent már nem. Hibás a teszt? Lett másnak is ilyen? A másikon egy elég halvány 2. csík van de a képen nem látszik.


[link]

[link]


2013. ápr. 29. 23:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Na az előbb nem sikerült, mást másoltam be.

Ez az:


[link]

[link]

2013. ápr. 29. 23:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem csinalj ujat
2013. ápr. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem negativak
2013. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Pozitívak lettek végül a tesztek? Nekem is hasonló a clearblue, csak ezért kérdezem. Én sem tudom eldönteni.
2013. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Vettem utána egy digitálisat mert nagyon bosszantott és az egyértelműen kijelezte hogy negatív. Életemben először vettem Cb-t, 1500 ft-ért kaptam egy hibás tesztet, aztán ugye a digitálisat de többet nem fogok! Ebben a hónapban viszont összejött és a 100 ft-os 10-es teszt egyértelműen kimutatta a 10.dpo-on du. :) Azóta kiderült már vmi?

2013. máj. 27. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon köszönöm a választ. Sajnos negatív. :( Majd reméljük legközelebb összejön. :)
2013. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Úgy legyen :)
2013. máj. 31. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!