Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden mensruáció előtt 7-10...

Minden mensruáció előtt 7-10 nappal már szokott fájni a mellem, vizes folyás jellemző, most nem húz a mellem, sárgás krémesebb folyásom van, és 5 nap van vissza. Terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyunk egy babára! Sikerülhetett?
2013. ápr. 30. 05:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehetséges,persze! :) De csinálj egy tesztet esetleg.. :)
2013. ápr. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Barmi lehet, mindenkinel mas. Hetvegen tesztelj! ;-)

Nekem amugy pont az volt a tunet, hogy menetrend szerint bedurrant a mellem, viszont mensi elott par nappal mar apadni szokott, na ez mar nem kovetkezett be. Azota mar egy kosarmeretet nott. Pedig meg csak 14 hetes vagyok. De van akinek nem is no a melle terhessegben, csak szules utan, amikor a tej belovi...

2013. ápr. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
remélem ez tünet, mert én is így vagyok. máskor peteéréstől mensiig nagyon fájnak a melleim. most semmi, pedig volt peteérésem, UH bizonyítja. És nekem is sűrű, krémes folyásom van.
2013. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgymond semmi tünetem nem volt..egyik éjjel arra ébredtem, hogy irtóra szúr a cicim...27én volt a nemvárt és aznap reggel teszteltem egy középerős pozit 10es érzékenységűvel...aztán megismételtem ugyanezt 2 napig. Így van 3 pozi tesztem!:))
2013. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Először is gratulálok a kismamáknak és sok sikert a velem egy cipőben járóknak! Nagyon bízom benne,hogy végre 49 sikertelen hónap után összejön végre a baba. Kicsit nehezednek a melleim de nem fájnak egy kicsit sem,enyhén eresedett. Ja és sokat eszek az eddigihez képest,ami nem baj mert csak 48 kg vagyok. Más tünetek van?
2013. ápr. 30. 22:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg a nemvart elott az is tunet volt, hogy amikor a cicinek mar apadni kellett volna, olyankor pattik is jonni szoktak, de az is elmaradt. Csutortoki napon pont mentem is kozmiba, o is megjegyezte, h milyen tiszta a borom. Penteken elmentem tesztet venni, szombaton nagyon halvany csikos lett. Vasarnap-hetfo korul nem vartam, nem is jott. Viszont egy hetig tesztelgettem, mert csak kedd-szerda korul kezdett erzekelhetoen erosodni. Pentekre lett olyan a csik, mint a kontroll. Ez az x-epil volt. A corax mar kedden full eros volt.
2013. máj. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remelem most Neked is sikerul! Drukkolok, majd irj!
2013. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ki mikorra nem várja? Érzékenyek a melleim de nem úgy mint szoktak,elszokott nehezedni,most meg feszíti szét és csak a bal! De a folyás az még mindig ugyan olyan! De már csak 3 nap és minden kiderül. Nagyon jó lenne ha lenne baba! :)
2013. máj. 2. 21:36
 9/11 anonim válasza:

Én szombatra nem várom.Nekem is nagyon erős mellfájásom szokott lenni,most csak a mellbimbóm érzékeny.A folyásom nekem is krémes és elég sok is lett ma.

Remélem a baba küldi a jeleket,nem a mensi.

Nagyon vágyunk mi is már a kis jövevényre. :-)

Drukkolok Neked és kíváncsi vagyok hogy alakul nálatok:-)

2013. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ki hogy áll? Én már nagyon izgatott vagyok,a tegnapi kis mell fájdalom elmúlt mára. Nem tudom mi lesz de nem szeretnék megint csalódni!
2013. máj. 3. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!