Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a jobb? Elevit vagy...

Melyik a jobb? Elevit vagy femibion (az utóbbit nem tudom jól írtam-e le, többen ezt ajánlják). Van különbség a kettő között? Babára várva melyik típusát kérjem a femibionnak a gyógyszertárban, ha mellette döntök (úgy hallottam két fajtája van)?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk és a ciklusom rendbehozására szedek barátcserjét, iszom cickafark és palástfű teát. Plussz a terhességvédő vitamin mehet együtt?
2009. szept. 27. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

www.femibion.hu

Én a terhességem elejétől ezt szedem!

2féle van,az 1iket a 12.hétig kell szedni,a 2ikat az utántól!

A femibionban lévő folsav hasznosabb,mint a konkurenciájé :)

De az oldalon mindent részletesen megtalálsz :)

Jelenleg 35hetes terhes vok,eddig 15kg-ot szedtem fel és nem voltam rosszul,a terhesség előtt az Elevitet szedtem és állandó hányingerem volt!

Sook sikert!!!

2009. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindenképpen a Femibion800-at ajánlom. Ezt az első 12-t hétig kell szedni, ebben nagyobb a folsav mennyisége, amivel fel kell töltened a szervezeted. Utána a Femibion400 következik a terhesség végéig, bár én a 7. hónapig szedtem. Sokkal több fontos vitamint tartalmaz, mint az Elevit, pl. omega 3, Dha ... A terhesség fontos szakaszaihoz igazodik.
2009. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Csatlakozom a Femibion pártiakhoz:)

Én is azt szedtem a terhességem alatt, nem tudom köze volt e hozzá de a vérképem végig teljesen jó volt:)

A vége felé én már a Hipp natalt ittam.

Ami még lényeges különbség hogy az elevit nem tartalmaz jódot, míg a femibion igen!!!!

2009. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztem ugyanolyan mint bármelyik vitamin!jó mondjuk az elevit tényleg nem tartalmaz jódot,én ezért szedem a gravidát!ja és nem mindegy sztem h a gravid 1900 ft,a femibion már pár ezerrel drágább és ugyan azt tudja!
2009. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Femibionban könnyebben felszívódó folsav van.


A Gravidában jód is van, ami a kisbaba agyának fejlődéséhez elengedhetetlen. (Ha jódozott sót használsz, akkor nem kell aggódnod.)


Én Elevitet szedek, 8 hónappal a teherbeesés előtt kezdtem el szedni. Soha nem volt tőle hányingerem, és eddig még egy dekát se szedtem fel. 11 hetes vagyok.


Szerintem mindegy, melyiket, csak szedd valamelyiket. Vagy ha drágállod a terhesvitamint, akkor a teherbeesésig mindenképpen szedj folsavat! És majd ráérsz átváltani terhesvitaminra, ha pozitívat tesztelsz.

2009. szept. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!