Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor mennyit barnázt...

Beágyazódáskor mennyit barnáztatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2013. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semennyit
2013. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se
2013. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem.
2013. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-5 napot.azt hittem így jött meg,de mivel elmúlt pár nap múlva teszteltem,+++++++++
2013. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2 napon at de nagyon keveset
2013. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most a ciklusom 12.napjátol barnázok vagyis pecsételő vérzésem van, ami egyre kevesebb napról napra.Eddig 6 napon át barnáztam ma van a 17.ciklusnapom és már szinte múlóban van.abban reménykedek, hogy ovuláció miatt van a barnázás és sikerül a bébi.A nőgyógyászom szerint nem volt peteérésem a ciklusomom 10.napján nézte hüvelyi ultrahangon.Multicystás mk.oldali ováriumot látott.De én nem adom fel,2 naponta próbálkozunk és összekell jönnie a bébinek gyógyszer nélkül is.A következő hónapban a menses elején hormon vérvizsgálatra kellene mennem és terheléses Vércukor vizsgálatra.De én abban reménykedek, hogy most összejön a bébi ebben a hónapban és nem kell vérvételekre járkálgatnom. Szigorú paleolit diétán vagyok, tehát azt remélem a cistám is elmúlik.
2013. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!