Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg, de barnázok. Ti...

Nem jött meg, de barnázok. Ti hány napig barnáztatok, milyen erősségű volt?

Figyelt kérdés
És ami a legfontosabb, milyen volt a színe?? Csak és kizárólag BARNA a normális??
2013. febr. 23. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem par csepp, 1-2 napig... En em barnazram. Inkabb a beagyazodasnal lehetseges kis arnazas. Miert nem tesztelsz? Mar kimutatna.... A arnazas mensi elojelmis lehet.
2013. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi....barnazas...2x us elirtam
2013. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj, mert ha terhes vagy lehet hormonpotlasra lenne szukseg, hogy megmaradjon. Persze ez mindenkinel valtozo, de ilyenkor szoktak adni valamit ha sokat barnazgat. Ha negativ, akkor meg fog jonni.
2013. febr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én először is teszteltem, hogy tudjam, ha valami megindulna, menses-e vagy gond van. egy pöttyöt barnáztam akörül, amikor meg kellett volna jönnie, másnap elmentem orvoshoz, azt mondta, nem lát gondot, de kaptam utrogestant. azóta minden ok:) ill. beágyazódáskor volt még barna.
2013. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 nap barnázás után megjött, de alig és csak 1 napra. Azóta két tesztem is szellemcsíkos, vagy nem tudom hogyan nevezzem, épp, hogy látszik valami..
2013. febr. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!