Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Nem sikerült az...

Ozsi987 kérdése:

Lombikosok! Nem sikerült az első beültetés. Van 3 fagyasztott babánk. Azt mondta a doki a BMC-be, hogy vagy 3 hónap szünet, vagy nem TB támogatással 100e ft. Mit tegyünk? Valakinek esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én a helyetekbe kifizetném, és nem a 3 hónap miatt, hanem hogy ne ússzon el egy lehetőség.
2013. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia. Te is jártál hasonló cipőben?
2013. máj. 1. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
A magzat vagy teherbe esésé szempntjából lényegtelen mikor van a következő beültetés, ez a hármon hónap az OEP miatt van. Még igy is meg van szabva nekik hogy egy hónapban hányat csinálhatnak mennyi amit kifizet a TB. Ha már nem férsz bele a keretbe mondják hogy majd legközelebb. Ha van rá pénz nyugodtan jöhet a következő. Ők szivesen megcsinálják úgy hogy kihagyják az OEP-et a buliból.
2013. máj. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem, mert soha nem lett fagyibabánk, de sok ismerősömnek igen. Az oep sem véletlenül kéri a 3 hónapot ez a stimuláció miatt van, hogy az ne legyen gyakrabban mert veszélyes és fet-re nincs külön szabályozás.
2013. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi kifizettük, h ne ússzon el egy lehetőség.
2013. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az első lombik tb-s volt. Utána volt egy fagyis /100 eft-os/ és most megint egy tb-s, ahol sajnos túlstimuláltak és csak 1 hónap múlva lesz a beülti.
2013. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Sokat segítettetek. Nekünk még azt se mondták, hogy ezzel megmentünk egy lehetőséget. Bár logikus...

Még csak azt szeretném kérdezni, hogy tényleg 100e ft? Mert valaki a fülembe rakta a bogarat, hogy CSAK?

Mégegyszer köszi mindenkinek!

2013. máj. 2. 10:35
 8/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekünk a Kaáliban azt mondták, 60ezer a fagyasztott beültetés. Persze ez csak maga a beülti, ki tudja, mi jöhet még rá. Nem tudom kell-e fizetni AHA vagy más embrió megtapadást segítő eljárást. A gyógyszerköltség ilyenkor nem nagy, mert ez nem jár olyan stimuval, mint egy teljes lombik, minimális hormonelőkészítés kell csak, pl clostival. Éppen ezért fagyasztott beültetésnél csak az OEP miatt kéne 3 hónapot várni, ha kifizeted, lehet rögtön is.

2013. máj. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A BMC-ben 1oo ezer ft igen. Ehhez jönnek a gyógyszerek.
2013. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fet-nél én nem kaptam gyógyszert, csak a tüszőrepesztőt.
2013. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!