Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges? 2 és fél hete...

Lehetséges? 2 és fél hete hagytam abba a fogamzasgatlot! Csináltam a ciklus 10. napjától Ovulacios tesztet, ami a 12. napon pozitív lett! Ilyen hamar lehet peteeres bogyo után? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem csináltam anno teszteket,de lehet,az első ciklusban teherbe estem.Viszont saját szomorú tapasztalatomból kiindulva,várnék még néhány hónapot a helyedben.
2013. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem gond,megkérdeztem mi történt?
2013. márc. 27. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert a mai gyógyszerek pár nap alatt kiürülnek.
2013. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-)
2013. márc. 27. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

Decemberben abbahagytam a fogamzásgátlót, januárban megfogant a fiam. Gyönyörű, egészséges kiskölyök, ma már 6 éves.


Két nőgyógyászt kérdeztem meg, mindkettő egybehangzóan azt mondta, hogy a legtöbb ma használt fogamzásgátló olyan alacsony hormontartalmú, hogy nem szükséges várakozni. Sőt, közvetlen a fogamzásgátló abbahagyása után állítólag nagyobb az esély az ikerterhességre is, mivel a petefészek, ami addig akadályozva volt a működésében, hirtelen felszabadul és akár több tüszőt is termelhet. (ha belegondolsz, elég 1 szemet kihagyni, és akár teherbe is eshetsz. És ilyen esetben sem szokták a terhesség megszakítását javasolni)


Ettől függetlenül vannak, akiknek hónapok, évek kellenek, hogy újra legyen peteérésük. Úgy látszik, te szerencsés vagy! ;)

2013. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remél így lesz és tényleg sikerült a baby!:-)
2013. márc. 28. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!