Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennek így kell működnie?...

Ennek így kell működnie? Csináltam ovutesztet.

Figyelt kérdés
A 10. napon még szinte semmi(péntek),a 11.-en egészen halvány csík,a 12.-en nagyon erős 2. csík,átmenet semmi.13. nap reggelén voltunk együtt,este teszteltem,egyértelműen halványodott,de itt már megfigyelhető fokozatosság.Jó volt az időzítés?Ma még folytassam a tesztelést?
2009. szept. 28. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
A 10. nap csütörtök volt.:)
2009. szept. 28. 11:00
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jól csináltátok, bár mi minden nap csináltuk és elsőre összejött...csinálj egy tesztet, bár szerintem tuti, hogy halványodott tovább, de ha ez az első hónapod, akkor érdemes ellenőrizni, hogy valóban jól működik-e nálad az ovuláció.
2009. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)Ez az első hónap,hogy csnálom a tesztet.28 naposak a ciklusaim,eddig azt hittem törvényszerű,hogy a 14. napon van peteérés,de úgy néz ki 1 nappal hamarabb!
2009. szept. 28. 11:12
 4/4 A kérdező kommentje:
...és gratulálok a babához!:))))
2009. szept. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!