Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy csak kimaradt...

Terhesség vagy csak kimaradt egy hónap?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném a véleményeteket kikérni. Kb. másfél éve hagytam abba a fogamzásgátlót. Párommal a megszakításos módszert választottuk.Még nem terveztük konkrétan a babát,de igazából az se baj, ha babás leszek.Szóval...dokihoz jövő héten tudok csak menni.Ma van a 20.napja,hogy késik.2terhességi tesztet csináltam,amik negatívak lettek. Fájnak a melleim,sokszor émelygek.Múlt héten és azelőtt is sűrűbben kellett pisilnem,ami mostanra kicsit normalizálódott.Fel vagyok puffadva.Múlt hétig folyamatosan a mindjárt megjön érzésem volt.A hasam szúrkál és úgy érzem,mintha a méhem ki akarna fordulni a hasamból.Keményebb az alhasam is.Van egy kis fehér folyás is, ami szagtalan. Szerintetek?Sajna csak jövő hétre kaptam időpontot. Vagy ez valami betegség?
2013. máj. 2. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mikor voltak a tesztek? fájdalmas a has szurkálás?
2013. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 8. és a 16.napon teszteltem.Nem mondhatnám,hogy nagyon fáj,inkább csak kellemetlen.Hasonló, mint a menszi előtti pici görcsök,de mégsem olyan.
2013. máj. 2. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ki kellene már mutatnia, én szerintem. felfázás nem hiszem, ezek alapján, vagy fertőzés. csak a dokit tudom javasolni, esetleg egy drágább tesztet, hátha....
2013. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és azt el is felejtettem írni, hogy a nagy szeméremajak jobb oldala be van dagadva. Nem piros, nem viszket, nincs benne csomó, nincs megkeménykedve. Viszont van ott egy ér, ami igen erősen látszik.
2013. máj. 2. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!