Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lily teszt és 10-es érzékenysé...

Lily teszt és 10-es érzékenységű vaterás one step teszt negatív a 10. dpo-n. Ez már akkor esélytelen hónap igaz?

Figyelt kérdés

Első babámmal ilyenkor már vígan pozik voltak a tesztek... Most meg....


Járt már valaki így és mégis volt baba? (ovum tuti, hogy márc 14-én volt)


(kíméljetek meg a "minek ilyen korán tesztelni" szövegtől, NEM EZ A KÉRDÉS! Hanem tapasztalatokat várok!)


Köszi:)



#terhesség #10. dpo negatív
2013. márc. 24. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem temetném a dolgot. Nekem a 11.dpon lett a 10 es teszt annyira halovány, h szuggerálni kellett.

Próbáld meg holnap, és azután is. Sose lehet tudni. Szorítok neked!!!!

2013. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy:)

Van még 2 db 10-esem itthon, egyet holnap egyet meg holnapután reggel lövök el, aztán ha azok is negák feladtam a tesztelgetést. Többet nem veszek, mert ha van itthon úgysem állom meg, hogy ne teszteljem el.


Azért várok még tapasztalatokat:)

2013. márc. 24. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. Dpon halvany pozi lett es megis megjott. Szerintem varj meg 2napot :) az biztosabb. En is turelmetlen voltam, de jobb varni.. 14.dpon mar egyertelmu.. 2. Baba nekunk sem akar hamar osszejonni.. De a kitartas meghozza majd a gyumolcset :))
2013. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekünk 3. baba lenne (az egyik babám lombikbaba, a másik spontán fogant)


Akkor lehet mégiscsak kivárom a szerdát....

2013. márc. 24. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 dpo-n még negatív volt a teszt, 12.-en pedig halvány pozitív (10-es, vaterás). Azóta már kimaradt a mensi és minden tesztem erős :) Nem kell elkeseredni, még van remény!
2013. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást és gratulálok Neked:)


Akkor megvárom a 12-13 DPO-ot, az még két nap, nem a világ:)

2013. márc. 24. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is 14.-én volt ovum...szerintem ne add fel. Én is ma reggel teszteltem 10-es vaterás tesztel és nega lett. Szerintem még korai és nincs semmi veszve:) Majd írd meg a fejleményeket!:)
2013. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!

Hát én már nem bízom ebben a hónapban. Pedig jövő héten van a férjem szülinapja és de jó lett volna egy pozi teszttel meglepni:)

2013. márc. 24. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!