Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a párommal...

Lehetek terhes ha a párommal megszakításosan voltunk együtt, aztán közvetlenül utána gumit húzott és folytattuk?

Figyelt kérdés

Így utólag visszagondolva, jó nagy hülyeség volt így a részemről, hogy hagytam. Lehetséges h a kezén maradt sperma és ahogy felhúzta a gumit az is olyan lett? Vagy ha levegővel érintkezik akkor elpusztulnak?

Csak mert már több mint 2 hete késik, és tagnap előtt elkezdett fájni a torkom, megfáztam, folyamatosan hőemelkedésem van, és olyan meg akar jönni érzésem de nem jön meg!!! Még nem teszteltem. 22 /L


2013. máj. 2. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Mi honnan a fenéből tudjuk,hogy terhes vagy e???

TESZTELJ!!!2 hete késik,már biztosat mutat!!

És akkor nem kellene itt kérdezősködni!!!

2013. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet, de ezt csak egy teszt fogja neked megmondani! Gyógyszertárban kazettásat vegyél, az általában nem mutat hülyeséget.
2013. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem az a fő baj, hogy esetleg spermás kézzel húzott gumit, hanem hogy a megszakítás nem védekezési módszer. Vegyél tesztet, már kimutatja, ha terhes vagy.
2013. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22 éves fejjel ennyi eszed van. Szívből gratulálok neked. Még ha egy 15 éves írja ki ezt a kérdést, na de egy 22 éves? Mondd csak te burokban nőttél fel? Tudod mire való a koton?
2013. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

haggyátok már! hülyeséget csinált! ezt már ő is tudja! nem pusztulnak el ha levegővel érintkeznek - gondolj a spermadonorokra...

igen lehetsz terhes! csinálj minél előbb tesztet!, egyébként meg ha volt pici vérzésed- akár pár pötty, vagy barna valami pici úgy 7-12 nappal az eset után akkor - abból kiderül"het" hogy ott történt a beágyazódás!

2013. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ÖÖ, én nem értem a sztorit. 2-szer voltatok együtt egymás után, először megszakítással, aztán gumival?

Kicsi az esélye, hogy terhes legyél megszakítás mellett, de azért van. Jelentem, nekem is sikerült. Influenza-szerű tüneteket produkáltam a beágyazódás körül. Vegyél tesztet, drogériákban is kapsz, legalább 2-3 db-ot vegyél, kettőt csinálj meg holnap, 1-et holnapután. 2 hetes késésből már a drogériás tesztek is mutatnak egyértelmű eredményt. És ha most nincs baba, legközelebb okosabbak legyetek. Írj majd, hogy mi az eredmény.

2013. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező mi lett az eredmény?



Utolsó válaszoló neked hány napig tartottak az influenza szerű tünetek?és mit éreztél???én ugyanabban a cipőben vagyok most és érdekelne hosz neked milyen volt?

2013. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!