Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a férjnél minden rendben...

Ha a férjnél minden rendben van, de nálam kimerülőben van a petefészek, akkor is az ICSI lombikot javasolják?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt peteérésem, de férjemnek kifejezetten jók voltak az eredményei. Tulajdonképpen elég lett volna az injekciós stimulálás is és próbálkozhattunk volna otthon, de mi kértük az inszeminációt.
2013. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elso körben nem. Nekem 0,3 az amh-m, "sima" lombikkal sikerült a baba. Csak majd több szuri kell ahhoz, h petesejtjeid legyenek
2013. máj. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nekem 0,1 alatti az AMH, és tényleg kevés tüszőm lett. Az eljárásról nem mondtak semmit, hogy kell-e az ICSI.

2013. máj. 2. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!