Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, hogy PCO...

Mit jelent az, hogy PCO jellegű petefészek?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk, de nem jött össze, ezért dokihoz mentem. Kiderült, hogy van 6 db 7 mm-es ciszta a bal petefészkemben. A doki azt mondta, hogy nem vagyok PCO-s, csak jellegű, mert már volt egy egészséges terhességem, egészséges babával, tehát csak jellegű. Merckformin 1000mg XR-t szedek, napi 2. Most akkor PCO-s vagyok vagy nem?
2013. ápr. 7. 22:22
 1/4 anonim válasza:

Itt tudsz olvasni a PCO ról.

[link]

Van olyan, hogy valakinek volt aztán kezelték lett babája és utánna helyreállt, de kialakulhat később is.

2013. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy volt már egy egészséges terhességed lehetsz pcos. Mindenképpen kell egy harmadik napi hormonsor és egy terheléses inzulin és cukor vizsgálat. A merckformin csak akkor használ ha a speciális diétát is tartod mellette.
2013. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval. A gyógyszer önmagában nem elég. Inzulin cukor értékeket néztek? Diétázol? Sportolsz?
2013. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem minden PCO-s vagy PCOS-s nőnek jelent problémát a teherbeesés. Ez nagyon változatos kép.

Több infó:

[link]


[link]

2013. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!