Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon gyorsan jön a háj a...

Nagyon gyorsan jön a háj a hasamra, fenekemre és combomra. Hogy állítsam meg, ha nem lehet lábemelést meg hasprést csinálni?

Figyelt kérdés
Nem akarok elhízni, de folyton éhes vagyok. Naponta ötször, hatszor eszek, igaz nem sokat, de ezek szerint mégis. Édességet csak minimálisat. 15 hetes vagyok, és már 4 kilót híztam, mindent a fent említett helyekre. :(
2013. máj. 2. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Sajnos ezt a Te tested működése, zsírelosztása dönti el. Esetleg a "néphagyomány" utal a baba nemére, ha egyes helyekre hízol.

Én is oda hízok ahova Te, de egész jól áll!

19 hetes vagyok 5 kilót híztam, nem igazán érdekel. Nem vagyok kövér.

Eszek annyit amennyi jól esik, és sétálok annyit amennyi jól esik!

Mellesleg van kismama torna, avagy jóga!

De nyugi, ha oda hízol az Isten nem szedi le rólad, míg a pici meg nem érkezik:)

Kislányom lesz!


19hkm

2013. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két lányom van, velük is oda híztam, de alapból is csak oda tudok felszedni. Viszont a popsim szétrepedezett, mert a 93 centis csípőmből terhesség végére lett 100. :( Köszi a választ! :) Valamit tennem kell, mert ez így nem lesz jó.
2013. máj. 2. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Kismamatornát próbáld ki és este 6 után csak könnyűt egyél, mondjuk zöldségeket, joghurtokat.
2013. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 hetes, eloszor varandos vagyok es folyton ehes. Nekem is popsira, combra... En szedek magneb6-ot, arra gondolok, hogy talan a b6-tol, ezert megprobalom sima magneziummal... (A komplex vitaminok es a vaskeszitmenyek is etvagyat csinalnak) Szerintem pedig itt csak a kevesebb etel es a nagy setak segithetnek, ami igy is jon, azt majd szules utan kezelesbe vesszuk... :-) Az sem mindegy, mit eszunk. En nem eszek cukrot, probalok napi 1v 2 foetkezesre salatat enni es ha mar kenyer kerul a menube, akkor teljes rozskenyer. Inni csak mentes vizet iszok. Gyumolcsot inkabb a nap elso feleben es tejtermekbol sovanyat, kenyerre semmit nem kenek, csak sonka, sajt, zoldseg... En igy probalok, de mi lesz belole, nem tudom... Ilyesmikkel tudsz Te is probalkozni.
2013. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem kordában tartani magam. :)
2013. máj. 4. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!