Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen elestem a lépcsőn....

20 hetesen elestem a lépcsőn. A fenekemre-derekamra érkeztem,2-3 lépcsőfokot csúsztam le. Nem görcsölök, nem vérzek, a baba is mozgott már azóta. Ettől függetlenül lehet baj?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!! De ha mozgott a baba akkor nem lehet semmi baj
2012. aug. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is estem el, 5 hónapos terhesen,ráadásul hasra. Semmi bajunk nem lett. Szerintem neked se, ha a baba mozog,az jó! Ha nagyon ideges vagy menj el a dokidhoz és nézesd meg magad uh-n.
2012. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is azt tudom írni mint a többiek.Ha nem görcsölsz,mozog a pici biztos minden oké.Egyik barátnőm is pont így elesett,de semmi bajuk nem lett.

Viszont ha izgulsz és észreveszel gyanús tüneteket,akkor menj el orvoshoz.

2012. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, ha nem vérzel és mocorog a kis Drágád, akkor nincs baj!!

Szerencsére jól kitalálta a természet ezt a dolgot! :)

Mondjuk én a biztonság kedvéért elmennék a dokimhoz megnézetni, hogy minden oké-e!

De szerintem sincs baj!

38hkm

2012. aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs baj de figyeld hogy van-e bármi változás! ha bármi aggasztót találsz vagy nem tudsz megnyugodni akkor keresd fel a dokidat vagy egy ügyeletest és nézesd meg a kis pindurt uh-n.
2012. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tuti orvoshoz mennék...biztos, ami biztos alapon.
2012. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Azóta is sokat mocorgott, úgyhogy megnyugodtam, és ha később mégis valami fájna, vagy görcsölök akkor azonnal orvos
2012. aug. 11. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!