Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem vasárnap kelett volna...

Nekem vasárnap kelett volna megjönni de még eddig semmi egy pár napja érzem hogy szur a petefészkem hol az egyik hol a másik. Ja és 1éve nem szedek gyogyszert babát szeretnénk. Lehet esélyem hogy most terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel mensid is kimaradt van rá esély. Tesztelj:) Drukk!!!
2009. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

nekem csütörtök/péntek kellett volna nem megjönnie, és szerencsére nem is tette:D

viszont még a tegnap reggeli teszt is negatív lett

most vettem még, ugyh holnap reggel is tesztelek, ha nem jön meg addig, mert a megjön érzés eléggé rajtam van

nálad van ilyen érzés?

2009. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen nekem is van egyfolytába a wcre járok lesem hogy mikor jön meg.Azt mondta az egyik ismerösöm hogy ha nem jön meg rá1hétre csináljak tesztet.De nem birom kivárni és ezért kérdeztem.Csak nem tudom mért szurkál.
2009. szept. 28. 18:05
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszotokat.De félek nem jött össze a baba mert van egy kis piros folyás és szerintem megfog jönni de a szurkálás nappalra erös este meg nem érzem.

Köszönöm a válaszotokat.

2009. szept. 29. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!