Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma csináltam még egy tesztet,...

Ma csináltam még egy tesztet, de nem tudtam időben meg nézni csak 3 óra múlva és pozitív volt. Vajon valós eredményt mutatott?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 10:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudtad megnézni? :O 3 óra múlva teljesen mindegy az eredmény, azt már tilos nézni, hiszen sokszor száradási csík lesz rajta, amit pozitivitásnak hisznek.
2013. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az első teszt mit mutatott?
2013. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

minden teszt tájékoztatójában benne van, hogy az időn túli eredményt nem szabad figyelembe venni

csinálj egyet ismét és nézd meg 5 percen belül, az lesz a valós eredményű

2013. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha egyértelműen színes a 2. csík is, akkor szerintem reménykedhetsz.

Nekem is volt olyan, hogy belemártottam a pisibe a tesztet, leraktam és figyeltem. Pont akkor a fiam akkorát esett ,hogy az első kettő foga félbetörött. Elhiheted, hogy nem a teszten járt az eszem. Csak nagy sokára, órák múlva néztem rá, és 2 csíkos volt. Azóta már ez a csíkocska 2 éves, és Ő is esett jópárat.

2013. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 5. 11:14
 6/17 anonim ***** válasza:
A második csík kijöhetett 5 percen belül is. Azt írta, nem tudta megnézni. Ha egyértelmű a második csík, akkor szerintem pozitív. Reggel azért csinálj másikat!
2013. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rendben.
2013. máj. 5. 12:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Amikor nekem időn belül nem, csak időn túl lett pozitív az első tesztem, akkor terhes voltam. Később már időn belül is az lett. Szóval szerintem elég nagy az esély, főleg, ha tényleg olyan igazi, rendes színes csík, nem csak valami halovány, "ha akarom látom, ha akarom nem".És ráadásul neked lehet, hogy időn belül is pozitív lett :) Csinálj mindenképp egy másikat, de szerintem nagy az esélye, hogy baba van a dologban :) Az én "időn túlim" 3 hónapos most :)
2013. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor továbbra is él a remény.
2013. máj. 5. 12:37
 10/17 anonim ***** válasza:
muti a tesztet :)
2013. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!