Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Ma feljebb...

Reménykedhetek? Ma feljebb ugrott a hőm, tegnap este hasszurkám volt, és most kicsit görcsölget a hasam (mensi alatt szokott csak, elötte nem). Holnapra-holnaputánra nem várom.

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 07:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ilyen a görbém:

[link]

2013. máj. 6. 07:44
 2/14 gelazso ***** válasza:
0%
menj nögyógyászhoz azonnal!!!!
2013. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Minek kellene dokihoz menni?


Remény addig van amíg meg nem jön :) A hőemelkedéshez annyira nem értek de ahogy szoktam olvasgatni jót jelenthet, ugyan úgy ahogy a többi is. Ha nem jön meg, alig két nap tesztelj. Hátha. Sok sikert

2013. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Remény tényleg addig él, amíg nem jön meg! Nagyon biztató a görbéd.


A pár nappal ezelőtti hő leesés akár beágyazódás is lehetett! :D

2013. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

a görbe szép, de nagyon keveset vagytok együtt:(


azt nem értem, miért kellene nőgyógyászhoz menned?:)

2013. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!


Nem kell sok együtt lét a gyerekhez! Itt az én példám!


[link]


Most már 13 hetes vagyok

2013. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha összejött a baba, az a 16. napon történhetett.Szinte ugyanilyen görbém volt, mikor teherbe estem, és csak egyetlen napon voltunk együtt!A teszt (25-ös) erős pozitív volt a 12. napon..:)Most 2 hónapos a babám..:)
2013. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 7-es vagyok..Szerintem tesztelhetsz!:)
2013. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, hidd el, tudom, hogy egy laklom is elég, de ha többet vagytok együtt, sokkal nagyobb az esélye, hogy az az egy alkalom jókor lesz. amúgy se "árt", ha az ember lánya nem havonta párszor szexel, na :)
2013. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát tudjátok, jobb lenne többet szexelni, mert én se bánnám, de ha egyszer csak ennyit van otthon a párom... Nagyon ritkán találkozunk.


Nagyon bizakodó vagyok... Ha nem jön meg, csak pénteken tudok tesztet venni (estleg szerdán).


:-)

Annyira boldog lennék...

2013. máj. 6. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!