Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már akinek 5 késés nap...

Volt már akinek 5 késés nap is negatív volt az első pisis tesztje és mégis baba lett?

Figyelt kérdés
a hőmet csak két napja nézem mind kétszer 37 volt, de nem tudom mihez viszonyítani. megjön érzés sokszor van, de (szerencsére) még mindig semmi. ma reggel a nega teszt után összebújtam apucival és közben úgy éreztem, hogy na most megjött, de mégsem....
2009. szept. 29. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem. Már meg nem mondanám, hogy pontosan hányadik nap után teszteltem, de negatív lett. Engem akkor ez nyugtatott meg, nem várt terhesség volt. Aztán csak elmentem dokihoz, ahol közölték, hogy igen, babát várok. Nekem is végig olyan érzésem volt, hogy na most jön meg. Úgy döntöttünk, hogy megtartjuk a babát, a következő hónapban is volt ez a rossz érzés, sőt valamennyire véreztem is. Rohantam orvoshoz. Elmondta, hogy terhesség elején sokszor van kisebb vérzés abban az időben mikor menstruálni kellene.

Szerintem várj kb. egy hetet, aztán tesztelj otthon és utána doki.

2009. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

gratulálok a babádhoz, és sok egészséget, remélem velem is ez lesz, mármint hogy csak nem mutatja ki a teszt...

tegnap akartam a házidokitól vérvételre hcg-t nézetni, de akkor tudtam meg, hogy azt csak nőgyógyász kérhet...:(

2009. szept. 29. 10:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Előfordulhat, hogy 5 nap késés után is negativ! minden attól függ, mennyire gyorsan kezd el termelődni a szervezetedben a HCG és milyen intenzitással választódik ki a vizeletedben, sőt - milyen érzékenységű a teszt és reggeli vizeletből csináltad-e a tesztet?... sok mindenen múlik.. szerintem pár nap múlva tesztelj újra, ha nem jön meg addig, és az eredménytől függetlenül nézz el egy nőgyógyászhoz - ha pozitiv, akkor azért, hogy uh-n megnézhessétek, ha negativ, akkor azért, hogy labort tudjon kérni :) és még akkor se add fel a reményt! Amig nem jön meg, addig van remény a picire! :) Sok-sok szerencsét! Majd irj!
2009. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagyunk egy páran itt aki így járt. 11hetes kismama .
2009. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik orvost és mondd el neki őszintén az előzményeket. Ne érezd kellemetlennek. Biztos meg fogsz nyugodni. Sok sikert!
2009. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ma késik 11. napja, szombaton a 8. napon - volt. Tegnap azt hittem, hogy megfog jönni, mivel volt egy folt halvány barnám, ma úgyszint és még semmi. Holnap tesztelek megint, ha az volnék akkor már kell, hogy kimutassa.
2009. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, megjött. :-(

Neked drukkolok! :-)

2009. szept. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na szijasztok!

hát sajna nekem is megjött:(:(

2009. szept. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!