Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak odaképzelem a 2. csíkot,...

Csak odaképzelem a 2. csíkot, vagy ti is láttok ott valamit?

Figyelt kérdés

14. dpo-n vagyok.

[link]


2013. máj. 6. 12:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Ez annyira egyértelműen EGY csík, nem is értem mit lehet ezen második csíknak nézni.
2013. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én meg azt nem értem, hogy ilyen "hangvételű" választ minek írsz ide? A többiek is azt mondták, hogy negatív, mégis normális stílusban. Egyébként meg leírtam, hogy mit láthattam, illetve láthattunk az egyik válaszolóval csíknak.
2013. máj. 6. 12:49
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

Szia szerintem egy csik de probáld meg holnap...

Nekem is a 15 napon mutatta ki nagyon halványan alig lláthatóan....és utánna erősödött ..

de a kép nem adja vissza azt amit te látsz!

Csinálj minden nap egyet!

Remélem baba megy a drukk!

2013. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Külön figyelmedbe ajánlom a 10-es és a 11-es választ.

2013. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%

Csak egy csík.


A második csík csak száradási csík. Ott kellene reagálnia a tesztnek. :( Ebbe én is néhányszor belefutottam, megesik. Sajnálom.

2013. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14-es mostmár igazán takarékra tehetnéd magad! Nem azért tettem fel a kérdést, hogy mindenki azt írja, hogy igen, ez pozitív. Annyi intelligenciád sincs, hogy normálisan válaszolj? Ha nehezedre esik, akkor inkább ne is írj semmit!

Többieknek köszönöm a választ!

2013. máj. 6. 13:19
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Tesztelj holnap is! Tudom milyen érzés hogy milyen az mikor már gúvad a szemed hogy hátha látsz valamit a teszten! :D Én is és nagyon sok más nő is ezt csinálja,akinek nem úgy jön össze a gyerek hogy csak ránéznek és kész.... :) És mindenki olyan kérdést tesz fel erre az oldalra AMILYET AKAR!Néhányan kicsit sokat képzelnek magukról hogy rendezgetik itt a sorokat mintha ők lennének a moderátorok!
2013. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 sarah23 ***** válasza:
sajnos 1 csík,,,hátha lesz még belöle vmi megy a drukk!
2013. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!