Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt, láttok rajta 2....

Xepil teszt, láttok rajta 2. csíkot?

Figyelt kérdés

3 percet vártam akkor nem jelent meg..utána nem is néztem majd mikor ránéztem h kidobom ilyen volt... ez vmi? 1 hete késik...

[link]


2013. márc. 25. 10:31
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Hát mintha lenne ott valami...

De ha 1 hete késik talán erősebbnek kéne lennie,de lehet nem középidőben fogant.


Mikor volt ovud, tudod kb?

2013. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
bocsi,de én nem látok semmit rajta. sajnálom.
2013. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Én látok halványan egy második csíkot...


Mondjuk 1 hét késés után, már erősebbnek kellene lennie. Bár az is lehet, hogy késői peteérésed volt:)

2013. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Halványan látok rajta én is még egy csikot.
2013. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
valami maszatka van ott, de bármi lehet, várnék 1-2 napot és újra tesztelnék
2013. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
En latok masodik csikot :) de a legjobb ha veszel meg egy tesztet, nem torvenyszeru mindenkinek total eros csik, nekem sem volt es lass csodat majusban erkezik a baby :) az elso tesztem is eleg halvany volt de amit ra egy hetre csinaltam( csak ugy kivancsisagbol) meg halvanyabb volt! Szoval tesztelj! Ez siman lehet baba is :) szurkolok nagyon es ird meg!
2013. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, az én véleményem is megosztó....ovu tesztet nem használtam, a kalkulátorra hagyatkoztam márc 5.e volt elvileg ovum..együtt voltunk akkor is meg utána is, amivel úgy voltam csak élvezetből :) nem a projekt része.. 19.én kellett volna megjönnie azóta semmi több teszt is nega volt eddig totál...ez egy utsó volt ma, mert szerdán dokihoz akarok menni, h mért nem jön meg..csak ez olyan furi lett
2013. márc. 25. 10:46
 8/44 anonim ***** válasza:
nagyon-nagyon halványan ott van a második csík
2013. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a legelső tesztem, rá 1 hétre lett nagyon erős.

Ha nem időn túl jelent meg, akkor ezt egy nagyon halvány pozitívnak mondanám.

2013. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Vagyis halvány, de egyértelmű a 2 csík.
2013. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!