Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnak mikortól...

Beágyazódásnak mikortól lehetnek tünetei? Lehet ez a mindjárt megjön érzés a menzesz előtt egy héttel is ami a terhességre utal?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyenkor tesztelni? Elvileg 17-én volt pé-m.
2009. szept. 29. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A beágyazódásnak nagyon sok nőnél egyáltalán nincsenek tünetei. De ha mégis van, akkor pl egy csepp vér.


Nekem annak idején többször is volt menszesz-szerű hasi fájdalmam beágyazódás idején - de sose lettem babás. Amikor viszont teherbe estem, akkor nem volt semmi tünet. Szóval én már nagyon óvatosan bánok minden tünettel, amit a nemvárt előtt produkál az ember lánya, mert becsapós.

2009. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, tesztelni nem érdemes! A fogantatás után minimum 12 nap kell egy potitív teszthez, de inkább több. A nemvárt előtt nem érdemes tesztelni.
2009. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom a válaszomnak nem sok köze lesz a kérdéshez, de talán megnyugtat egy kicsit. Májusban volt egy vetélésem. Amikor elment a baba, én már tudtam, hogy hamarosan megint terhes leszek. A következő menzesz után biztos voltam benne, hogy abban a hónapban terhes leszek. Semmi tünetem nem volt. Tök jól éreztem magam, se a beágyazósásnál nem volt tünet, se amikor már kellett volna lennie. Az elmaradt menzi után csináltam tesztet, halvány pozitiv volt, de tudtam, hogy igen, megvan. A mai napig nincs tünetem semmire, a 16. hétben vagyok. Szerintem ne a tünetekre utazz, hanem a megérzéseidre:)
2009. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!