Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtti pár napos barnázá...

Mensi előtti pár napos barnázás progeszton hiány vagy magas prolaktin?

Figyelt kérdés

A ciklus mely napján érdemes prolaktin és tesztoszteron szintet nézetni???


Progesztont azt ovu után...de a másik 2ben nem vagyok biztos!


2013. máj. 6. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Vagy igen, vagy nem. Vagy egyik sem, vagy mindkettő. A barnázás hátterében ezerféle dolog állhat, bízd orvosra a kivizsgálását és ne te "nézess" hormonokat.
2013. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

már túl vagyunk rajta...de hiába felső értéknél van a hormon, szerinte még jó...holott a másik doki szerint nem...szeretném l controllálni...csak nem tudom melyik nap vetessek vért...


a progit tudom...csak a többit nem...

2013. máj. 6. 18:30
 3/14 anonim ***** válasza:
l mindegy hol tartasz a ciklusban. A barnázást inkább progi hiány szokta okozni.
2013. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Kedves lepontozók!


Nőgyógyászként dolgozom, de örülök, hogy ennyire hasznos a válaszom, mint amennyire értékeltétek.


Első voltam.

2013. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok bocsi lemaradt a mondatom eleje hogy a prolaktinnal mindegy hogy hol tartasz a ciklsuban.
2013. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2 gyereket szültem. Azóta is barnázok 2-3-4 napig mielőtt megjön.

Minden hormonszintem szuper! Nincs se progi hiányom, se prolaktin gondom, mégis barnázok.


Doki szerint ez van, nincs gond :)

2013. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor mi okozta a vetélést 5 hete????


Az én dokim szerint progi hiány vagy magas prolaktin mivel PCO-m is van!

2013. máj. 7. 08:39
 8/14 anonim ***** válasza:
mennyire magas a prolaktinod???
2013. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

az értékhatár 23,2-ig van nekem 25 volt abban a hónapban mikor terhes lettem, azaz 2013 febr.


Az előző gyerkőcnék is barnáztam, nem foglalkozott vele senki, lett is fenyegető vetélés, duphaston és láss csodát elmúlott...


Most csak barnáztam, írt az orvosom Utrogestan-t, de már késő volt..Hogy-e miatt volt-e nem...kitudja...de sajnos a progim 21. napom 13 az is kevés a védőnő szerint is...és csak próbálkozzunk....


és mégis hány vetélést kellene végig játszanom???? Mikor tisztában van vele, hogy pm alulműködés is van, PCO és IR is...

2013. máj. 7. 10:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezek kezelve vannak? Ha igen akkor azért ritka a vetélés! Spontán sikerült teherbe esned?
2013. máj. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!